OGX

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilluc26, Módosítva: 2024. január 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hajápolók

Kókusz olajjal, keratin proteinekkel, avokádó olajjal és kakaóvajjal erősíti és puhítja a hajat. Csillogóvá és fényessé varázsolja a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

karpatizsofi

2023. november 4.

Imádom az illatát egy álom. Találtam már ennél jobb kondicionálót is de jobb illatút még soha. Nekem abban segít hogy ne álljon össze a hajam már a második napon egy csomóba de úgy igazán nem selymesíti. Ha másért nem akkor az illatáért használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 4.

Bettina13

2023. október 10.

Eleinte csoda történt mikor ezt használtam, aztán egyszer csak semmi változás. Váltottam az argánolajos változatra, annál ugyanez volt. Most felváltva használom őket, így a tuti, és mindenképp újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 10.

Cseresznye1006

2023. február 17.

Kellemes illatú, sűrű krémes állagú hajápoló. Puha érzetű lesz használata után a hajam. Viszont borzalmas a csomagolás! A sűrű állaga miatt kinyerhetetlen ebből a kemény flakonból. Felvizeztem, de így is egy küzdelem a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 17.

KuliKali

2020. február 5.

Megmentőm. <3 Egy utazás során nem vittem magammal külön kondícionálót csak egy utazós kiszerelésű elég silány minőségű sampont,ami balzsam is egyben. Na balzsam az tuti egy szál se volt benne, már mosás közben éreztem,hogy ez egy nagyon hosszú délelőtt lesz,ha nem használok valamilyen puhító hatású készítményt a végén. Szerencsére a házinénink hagyott nekünk pár tisztálkodási szert a fürdőben, köztük ezt is. Gyorsan lekaptam a polcról,alig jött ki a tubusból (szintén utazós kiszerelés),egy nagyon sűrű,tömény állagú kondícionálóról van szó. Gondoltam ennél a samponnál csak jobb lehet ( :D),kipróbáltam és egyetlen használat után csodát tett a hajammal. Nagyon puha és fényes lett tőle,már-már túl puha :D. Szuper termék,az egyből látszik az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Chrissy

2019. július 21.

Mostanában elég nehéz hozzájutni ezekhez az OGX cuccokhoz, nem tudom, hogy ez azért van, mert annyira nepszeruek, hogy hamar elkapkodjak oket, vagy azert, mert nem toltik fel a boltok a keszletet, mert nincs ra kereslet.

Ez a hajbalzsam még egy regebbi szerzemenyem, csak még nem irtam rola ertekelest. Mert nem konnyu irni rola.
Igen kiados kondicionalo, mert nagyon suru, siman feler egy hajmaszkkal. A szine cirmos, nagyon erdekes...szurkes-barnas, huszsinu es zold szinu foltokkal. Az illata is furcsa, semmihez sem hasonlit. Kakaovajas, de olyan nyers, kicsit egzotikus, de naturnak erzodik, persze nem az, ott a parfum az osszetevo listan.
Nem kell belole sok, meg kb. ha akarnal se tennel sokat, mert nem valoszinuleg hozzam hasonloan nem lenne kedved vacakolni vele. Brutal nehez kinyomni a dobozabol. Ugy is, hogy fejjel lefele taroltam. Levettem a kupakot, de kicsi szaja van, a kisujjam tudom csak beledugni, szoval utogetem a kad szelehez es ugy probalom kinyerni a csomagolasabol. Eleg maceras. Ha olvasnak a gyartok: tegelyt neki!!!
Hatas: szinte teljesen "megeszi" a hajam, ami marad, konnyu kimosni a derekig ero hajambol. Valamennyire puhit, de nem csinal belolem selyemmajmot.
A hajam egyebkent vekonyszalu, de sok van es eleg hosszu. Szokere festett, de nem hidrogenezett. Nagyon kell neki a tapanyag. Ez a balzsam sajnos akarmilyen suru, keratinos es avokadoolajas meg kakaovajas, keves. De nem rossz. Nem konnyu jo balzsamot talalni. Ezt nem vennem ujra, viszont kiprobalnek mast a markatol. Mert eleg kiados, es amugy is mindig olajozom a hajvegeimet hajszaritas elott es utan is.
A flakonon igeri, hogy szuperfenyes lesz tole a haj. Valakie biztos, de nem az enyem sajna.
De nem szalkas tole a hajam es nem gubancolodik.
Adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

De nem szalkas tole a hajam es nem gubancolodik.
Adok neki 4 csillagot.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.