Olay

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deresi, Módosítva: 2016. november 3.

Ár:   1900 Ft
Kiszerelés:   100
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nappali hidratáló fluid érzékeny bőrre.

Kiszerelés: 200 ml

Yette

2016. november 9.

Hamar beszívódik és állagra is kellemes inkább hígabb, vizesebb, de nagyon ragacsos érzést hagy maga után ami kb. 5 perc múltával megszűnik viszont sminkelni így is nehézkes rá.
Kifejezetten szimpatikus hogy nincs illata és nem tartalmaz parfümöt.
De a hidratálásban elbukott szó szerint nem csinál semmit na jó ez talán kicsit túlzás mert mikor felkenem egyenletesebbnek tűnik a bőröm de max. 15 percig tart. Hidratálni viszont se hosszú se rövid távon nem képes, vagyis nekem biztos nem tesz sebbit az arcbőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Kifejezetten szimpatikus hogy nincs illata és nem tartalmaz parfümöt.

Fannus

2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem ezt a kis krémet. Az összetevői miatt vettem meg, mert lelkiismeret furdalásom van, ha valami illatos, rossz összetevőkkel rendelkező, túlárazott krémet kenek magamra. 2000 forint a Müllerben, majdnem egy éve használom és kicsivel kevesebb, mint a fele még megvan. Imádom ezt a tejes állagot, hamar beszívódik. Télen belekeverek egy kis arcolajat, és máris megkapom a tökéletes hidratáltságot a száraz bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Nikool

Korcsoport: < 18
2016. április 19.

Nem tudom,eddig hogy élhettem nélküle,énis Ehssty miatt vettem meg,mert annyira istenítette,hogy mondom JÓ,de hogy milyen jól tettem hogy megvettem.
Mindent tud, amit egy hidratálónak tudnia kell, sőt.A bőröm nagyon szereti,puha lesz tőle,és a természetes csillogását kapja vissza :) Illat mentes,könnyű krém.Csak ajánlani tudom, 6 csillag :DD
Köszönöm ESZTII <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 19.

Köszönöm ESZTII <3

magyaredina

2016. április 3.

Könnyen beszívja a bőröm.
Szuper nagy kiszerelésű, szuper adagolóval.

Semmi hatását nem érzem ( nem szebb, nem jobb, nem tisztább, nem puhább stb.stb. a bőröm tőle ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Könnyen beszívja a bőröm.
Szuper nagy kiszerelésű, szuper adagolóval.

Fruka

2015. november 2.

Nagyon szeretem! Könnyen felszívódik,nagyon jól hidratál,illat és alkohol mentes, olcsó, sok. Már vagy a 3. flakont használom.Mindent tud, amit egy hidratálónak tudnia kell, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 2.

Matilda

2015. október 31.

Az az egyetlen probléma vele, hogy nem az én bőrtípusomra készült, amit nagyon sajnálok. Tetszik, hogy illatmentes, praktikus a csomagolása, jó az ára és a hidratálóképessége. Sajnos kicsillogok tőle nagyon hamar, de télen éjszakára szoktam használni vagy ha kiszárad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

niki33

2015. október 15.

Amikor bejönnek ezek a hűvösebb idők, érzem, hogy a nappali krémem önmagában nem elég. A múltkor akciósan beszereztem őt, és reggelente közvetlenül a krém előtt a megtisztított arcbőrömre kenem fel. Azonnal érzem a hidratáló hatását, nagyon tetszik, hogy illatmentes, és pikk-pakk beszívódik. Az állagát én nem érzem hígnak. Így használom, és nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Ivett0502

2015. szeptember 23.

Amit ígér azt be is tartja.Jól hidratàl,bàr szetintem télen kevés lesz.Smink alà is kivàlló.Hatalmas plusz hogy illatmentes.Olcsó a nagy kiszereléshez képest.Összességében nem rossz termék.
Update: Nem ajànlom!Tiszta ragya lett a képem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Update: Nem ajànlom!Tiszta ragya lett a képem tőle.

LittleSpark

2015. szeptember 10.

Nekem nagyon sokat segített, ám a hidegebb őszi-téli időszakban már nem volt elég, ilyenkor az amúgy is jól bevált testesebb éjszakai krémemet használom, így tökéletes kombó. Szeretem, hogy illatmentes és hogy könnyen beszívódik. Nálam állandó lakó a polcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

klaere

2015. augusztus 20.

Elég híg, már-már vizes hatású krém. Hidratáló hatása megfelelő, de száraz bőrűeknek kevés lehet nem az a kifejezetten "ápoló hatású krém". Az enyém mondjuk 100ml-es, de még így is elég kiadós adag. Alapozó alá használom, meg vagyok vele elégedve; gyorsan beszívódik, illatmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, Alanine, Betaine, Glutamic Acid, Sorbitol, Dimethiconol, Sodium PCA

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Alanine a I h

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2