Olay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás hidratáló folyadék arcra és nyakra.

vanoemi8

2019. június 12.

Nézegettem sokáig a Müller polcain mi is kéne nekem most nyárra az arcomra, ami nem ragacsos de azért hidratálttá teszi, így rá esett a választásom.
3-4 használat után (a reggeli és az esti rutinban is helyet kapott) sajnos le kell pontozzam: apró pici kis gyulladt pattanások jelentek meg az arcomon, nyakamon, amiktől még csak mostanra, hetekkel később sikerült megszabadulnom.. Sajnos nálam nem hozza azt amit a termék ígér, de szerencsére nem is dobtam ki egy vagyont.. anyukám boldogan elpacsmagolja majd a lábára pl. mert másra sajnos nálunk nem lesz jó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

tara95

2019. március 19.

Sokakkal ellentétben engem nem riaszt el a paraffin, sőt, remek a sebekre és gyulladásokra, nagyon hatásosan segíti a regenerálódást.

Egyébként a koreai lotionomra kerestem valami nyugatit (ez is ritka) mert olyan gyorsan fogyott, a vízhiányos-olajos bőröm nyeli ezeket, akár több rétegben is.

Úgyhogy erre esett a választásom, egyelőre szuperül meg vagyok vele elégedve, teljesen helyettesíti az etude house termékét.

Könnyed, szinte folyik, ebből adódóan egyszerre keveset viszek fel többször és teszi is a dolgát. Reggel fényvédő, este még egy combosabb hidratáló követi. Alkohol és parfümmentes, egy próbát megér :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak