Olay

Ár:   4780 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olay, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Total Effects 7 in 1 nappali arcápoló egy különleges termék, mely az öregedés 7 tünetét célozza egyszerre, és emellett speciális UV szűrő rendszerének köszönhetően segítséget nyújt a nap káros UVA és UVB sugarai elleni védelemben.

Theodora

2016. október 6.

Azért vettem meg ezt a terméket, mert külföldi oldalakon a szakértők elmondták, mennyi sok hasznos anyag van benne nagy dózisban és hogy ennél sokkal drágábbnak kellene lennie ez alapján.
Nos, nem vagyok túl ráncos meg öreg sem így 25 évesen, talán ezért nem tapasztaltam érdemi változást tőle, de mindenesetre rosszabb sem lett. Hidratál, ez oké, gyorsan beszívódik, meg minden. Szóval jó kis krém, nem akarom lehúzni, mert talán nincs is igazán szükségem rá. Az árát tényleg megéri. Ja, és tetszik, hogy pumpás és nem kell mindig belenyúlnom egy tégelybe érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Fannnya

2016. október 1.

Nekem egyszerűen semmilyen. Hidratál, de nem eléggé, és nem érzem, hogy bármit változtatna a bőröm összképén. Persze fiatal is vagyok hozzá, de egy stresszes időszakban azért nem árt egy kis extra muníció, ezért vettem meg. Nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

helmo75

2016. május 11.

Akciósan vettem az éjszakai krémmel.Az éjszakai megfelelő,de ez a nappali borzasztó.Teljesen kipattogtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 11.

Audreyn

2016. május 3.

Niacinamide a negyedik helyen, tökéletes! Ez a krém hosszú évek óta a kedvencem. Mindig kipróbálok mást is, de mindig visszatérek ehhez. Volt idő, hogy én magam gyártottam krémet szuper hatóanyagokkal telítve, és tényleg hatásos is volt. Aztán ellustultam, nem csináltam új adagot, viszont megint megvettem ezt a krémet. Eddig egyedül ez vette fel a versenyt a házi gyártású krémekkel.

Nyáron egy picit talán sok, olyankor inkább csak az éjszakaiját használom, de ha valakinek nem zsírosodik a bőre, akkor nyárra is tökéletes.

Valószínűleg azért próbálkozom néha mással is, mert ennek meguntam az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Valószínűleg azért próbálkozom néha mással is, mert ennek meguntam az illatát.

pantallo

2016. február 20.

Szeretem- leginkabb az illatat. A Mulleres elado szerint rossz osszetevokbol all es a termekbol hianyzik az az osszetevo,ami a termek igeretet bevaltana. A boromon beszivodik, gondot nem okoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 20.

Frézia

2014. november 2.

Pár éve használom, nagyon meg vagyok elégedve vele. Jól hidratál, nem zsírosítja a bőrt, és ami fő nem csípi az arcomat. Előtte olyan krémeket használtam, amiben volt gyümölcssav, de váltanom kellett, mert csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 2.

Tvylvis

2014. március 4.

Egy 15 ml-es mintát használtam el belőle, és ha újravenném, ha nem éppen a natúrkozmetikumokra való átállásban lennék. Nagyon jó állagú, könnyen oszlatható, jól beszívódó krém. Kombinált bőröm van, felvitel után kicsit fénylik, de erre szoktam felvinni a púdert (alapozó nélkül), és remekül tartósítja a sminket. Kellőképpen hidratált a téli időben (nyárra nekem valószínűleg túl sok lenne), pozitívuma az is, hogy fényvédő van benne. Személy szerint utálom a szilikont a bőrömön, de ezt a krémet nem éreztem fullasztónak. Összességében egy nagyon erős négyes, mert csodaszernek azért nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

merchajnalka

2014. január 9.

Jaj én nagyonnagyon imádom ezt a krémet. Bár van otthon immáron Clinique gél és lotion, ettől nem tántorít el senki! Felváltva használom őket. Egyszerűen oda meg vissza vagyok tőle. Eleve tetszik, hogy nincs speciálisan 1 bőrtípusra kialakítva, viszont a fényvédő, meg az öregedésgátló cuccok szuperek. Télen-nyáron működött ez a krém nálam. Ráadásul a BB/CC/alapozó valamelyikével is együtt tudott dolgozni. Nincs benne semmi olyan, amitől irtóznék, mármint amitől vmi frányaság jönne ki az arcomra. Olyan kellemesen ruganyos tapintású lesz a bőröm tőle. Kb. 1,5 pumpálásnyit használok belőle az egész arcomra. Sokáig elegendő lesz. Tetszik a csőrös kivitelezés, a doboz kicsit tejüvegesen átlátszik, így látható, ahogy fogy a krém. Nincsenek extra javítanivalók a bőrömön, így igazából csak a megfelelő hidratálás a kérdés számomra, illetve a elővigyázatos anti-ageingelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Fenolia

2013. október 11.

Nekem kevés volt a hidratáló hatása, nem éreztem azt, hogy maradéktalanul szép, sima, hidratált az arcbőröm. Irritációt nem okozott és sminkelni is tudtam rá, hamar beszívta a bőröm. Számomra nem nyújtott semmi extrát, egy tök átlagos krém, közepes hidratálással. Ami még feltűnt, hogy elég gyorsan fogy. Az én száraz bőrömre nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Makk Zsuzsó

2013. január 5.

Jól hidratál, nem túl zsíros, finom az illata. Én főleg fényvédőnek használtam nyáron. Összességében elégedett vagyok vele.

Update: Sajnos sminkelni nem tudok fölé, mert lemorzsolódik, mint a radír, ezért csak nyári fényvédőnek fogom elhasználni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Panthenol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sucrose Polycottonseedate, C13-14 Isoparaffin, Dimethiconol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Sucrose Polycottonseedate, Peg-4 Laurate, Laureth-7, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Sucrose Polycottonseedate, PEG-100 Stearate, Peg-4 Laurate, Laureth-7, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ammonium Polyacrylate, Triethanolamine
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Lyral
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT, Iodopropynyl Butylcarbamate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.