Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. július 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Az alábbi összetevők tanusított bio gazdaságból származnak: szójabab olaj, shea vaj, napraforgó olaj, olíva olaj, olíva gyümölcs kivonat

maradok

2015. április 25.

Az illata picit fura, de megszokható. A krém viszonylag nehéz az én bőrömnek, ezért keresek valami mást. De ez a krém az árát teljesen megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 25.

magika

2014. március 28.

Nekem éjszakára elég zsíros volt az arcomnak de gondoltam a sarkamra biztos jó lesz.Minden este reggel bekenem vele és gyönyörűen helyrehozta.Sarok ápolónak tökéletes!!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

knoemi88

2013. január 1.

Az én zsíros és vízhiányos bőrömnek nagyon sok, fulladozik tőle. Mitesszereim száma is megduplázódott sajnos, úgyhogy nem leszünk barátságban. Az illata is elég erős. Becsületére legyen mondva viszont, hogy szépek az összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

zajax90

2012. december 10.

Nagyon jó kis krém,én nagyon szeretem.Rendesen beszívódik,szép lesz utána a bőröm és jó a tapintása.Az illata fura,de tetszik.Szerintem újra fogom venni,ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

dobi

2012. október 15.

A kiárusító polcon árválkodott pár darab. Gondoltam megveszem ha már egyszer ilyen olcsó; nem bántam meg, nagyon jól táplálja a bőrömet. És ezt eddig az összes általam kipróbált alverde krémre elmondhatom. Nagyon tetszik a termék illata is. Már csak azt bánom, hogy nem vettem meg azt a maradék kettőt ami még ott volt. Mire újra odajutottam már elkapkodták. Számomra tökéletes, maximálisan megérte az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

ruszi

2012. július 31.

Tenyleg kicsit zsirosit, de az allaga-illata finom, az osszetevok magukert beszelnek!
szerk.: sajnos nekem tulsagosan is zsirositott, pattanasok jottek ki tole, uh. nem tudom hasznalni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

horzso

2012. április 15.

Érzékeny bőrre nem javasolnám, mert a 3.összetevő a denaturált alkohol, ami szárít és irritál. Sajnos ezt magamon is megtapasztaltam... végül a nyakamra használtam el, ott gyorsan beszívódott és hidratált is, de ezen kívül semmilyen szuper eredményről nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 15.

nickie23

2012. január 30.

Nem ettől ragyásodtam ki,mert használom és jó. Nagyon-nagyon kevés kell belőle,mert ha többet használok,az én bőrömnek az már sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

uaim

2012. január 20.

Namost én leszek az akinek nagyon nem vállt be, pedig nem szoktam kiütéseket kapni. Felkenve hagy egy filmréteget a bőrömön és nem szívódik be rendesen, ráadásul felkenés után két perccel elkezdek viszketni mint állat, és arcomon vörös foltok jelennek meg, pedig nem is vagyok igazán érzékeny bőrű:) Majd elajándékozom valakinek, nekem nagyon nagy csalódás, az összetevők miatt kap egy pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 20.

radioaktiva

2011. november 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam. Pillanatok alatt beszívja a bőröm, nekem az illata is tetszik. Most, hogy hűvösebb az idő, nappalra is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1