Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

A krémben található illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők pedig tanusított bio gazdaságokból: szójabab olaj, olíva olaj, jojoba olaj, napraforgó olaj, olíva gyümölcs kivonat.

nicolekitti

2017. július 3.

Nagyon szeretem az illatát, az állaga is jó. Rendesen be tudja szívni a bőröm. Ami nagyon tetszik benne, hogy természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Rinocerosz

2017. március 13.

Egész jó kis krém. Illata gyógynövényes, ami jobb mintha műanyagszaga lenne. Árkategóriájában kiváló, pattanást nem csinált és hidratál is kellőképpen. Én alapozó alá is ezt használom a száraz részekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

CRK

2016. október 11.

Kellemes könnyű, inkább nyári nappali krémnek szeretem használni. Könnyű friss illata van, gyorsan beszívódik. Csodát nem tesz, de nem is arra lett kitalálva. Ebben az ár-érték kategóriában szuper! Főleg, hogy elég gyakran van valamilyen DM klubkártyához kapcsolódó DM akció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Ekizig

2016. május 17.

Nagyon szeretem, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Kissé száraz bőrömet nagyon szépen hidratálja, egyáltalán nem zsírosította el. Nagyon könnyen beszívódik az arcbőrbe, nem lesz tőle fényes. Enyhén citrusos illatát is kedvelem, ami nyáron külön plusz pontot jelent . Napi rendszerességgel használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Tmara

2016. február 19.

Nagy csalódás volt ez a krém. :( Zsíros és nehéz. Ápoló hatása nem sok van. Egy pár óra után feszülő érzést okozott a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Diana82

2015. október 30.

Kombinált bőrömre próbáltam ki, de nekem túl zsíros volt. Az illata számomra kellemetlen és talán ez a legmeghatározóbb abban, hogy nem tudom rendeltetésszerűen használni. Most sminklemosóként ill. kézkrémként funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

floralia

2015. augusztus 7.

Azért vettem, mert valami megbízható natúr krémet szerettem volna. Ehhez képest olyan az arcom tőle, mintha szatyor alatt ülnék egész nap Egész nap nehéz, maszk érzésem van tőle. Másrészt azt sem értem, hogy mitől olyan jó ez a krém ha az INCI 3.helyén ott a dental alcohol. Kérem aki tudja a választ, írja meg. Köszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

ggydora

2015. május 29.

Kombinált bőrömre használom. Éjszakára felkenem, mert jól hidratál. Sokáig próbáltam úgy használni, hogy a reggeli smink alá, de nem igazán jött be. Viszont, így az esti arctisztítás után remekül szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

veronika87

2015. március 11.

Nekem nagyon vegyes az arcbőröm, valamikor száraz, valamikor nagyon zsíros, pattanásos. Azt tapasztaltam, hogy a pattanásosabb időkben csökkenti a pattanásaimat, aminek nagyon örültem, és amikor nagyon húzódik az arcom, akkor pedig kellőképp hidratálja. Én szeretem, amikor kicsit erőteljesebb egy krém illata, ennek friss, citromos illata van. Felkenés után persze várni kell pár percet, hogy teljesen beszívja a bőr, mivel ez nem olyan vizes állagú, mint a legtöbb arckrém. Én ötöst adok neki, nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

sunbazsi

2015. március 3.

Nagyon szeretem. Néhány hete használom és maximálisan elégedett vagyok vele. Mindenképpen újra fogom venni. MAXIMUM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.