Ombia

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lory, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hajápolók

Kifejezetten száraz és sérült hajra.Ápolja és regenerálja a hajszálak sérült felületét.Célzottan kisimítja a hajszálak sérült részeit és lényegesen javítja a fésülhetőséget.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dcsiky

2021. március 10.

Jó cucc, nyáron került a kezembe, mikor nyaraláskor otthon hagytam a sajátomat. Illatra nem verhetetlen, de a hatása tényleg jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Peni21

2020. november 6.

Bevásárlás közben megláttam, hogy az Aldi is árul hajbalzsamot (wtf moment:D) és az itteni vélemények alapján le is kaptam a polcról (ennyi pénzért meg pláne), így megspóroltam az utat a DM-be.
Kb. 3-4 hete használom heti rendszerességgel (a Gliss Kur Supreme Length samponja után). A hajam szemmel láthatóan fényesebb, a hajvégeim sokkal puhábbak. Engem megvett. Azért még emlékeztetnem kell majd magam, hogy legközelebb ne felejtsek el bedobni a kenyér mellé egy hajbalzsamot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

fdorottya

2020. június 22.

Totál meglepetést okozott! Még csak rá sem néztem soha erre a termékre. Nénvapomra a kolléganőimtől kaptam egyet. Aztán úgy fél év után rászántam magam, hogy kiprobáljam. Valami eszméletelenűl jó balzsam. Olyan szép fényes, könnyen fésülhető lett a hajam. Illata is megmaradt. Simán leveri a drágább társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

KisTigris

2020. május 6.

2 éve használom. A hajam puha lesz, imádom birizgálni, fogdosni. Az ára verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

saliz

2019. szeptember 5.

Ugyanazt tudja, mint a sokkal drágább The Body Shopos, hasonló termék, csak töredékárért, és talán egy kicsit kevésbé "fancy" illattal, de az ára miatt ezt abszolút megbocsátom neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Makk Zsuzsó

2019. július 28.

Hozza azt a szintet, amit a fodrészkellékes bödönös balzsalmok, azaz nagyon jó! Kicsit hígabb az állaga. Nagyon finom puha, hidratált, ruganyos, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Az illata semleges, kellemes, nem tolakodó. Érdemes kipróbálni, és nem csak akkor, ha már bezárt a dm, tényleg szuper ár/érték arányú. (Nem is tudom, mikor vettem utoljára drogériában hajbalzsamot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Mintyss

2019. január 2.

Elfogyott a balzsamom és gondoltam amíg keresgélek megveszem ezt, ha nem jó legfeljebb kidobom (nem egy nagy összeg). Nos, a hatását látva maradtam ennél. :) Úgy érzem megfelelően hidratálja a hajam, de nem nehezíti el, pedig amúgy vékonyszálú. Már harmadszor veszem újra és még mindig jó, a hajmosást is ki tudom tolni 1, néha 2 nappal.

+1 tipp: a fodrászom azt mondta, hogy ha valakinek a tövénél zsíros és a végén száraz a haja, akkor hidratáló, száraz hajra való balzsamokat használjon, azok helyreállítják az egyensúlyt (ugyanis a haj töve is száraz, csak túlzott zsírosítással kompenzál a fejbőr). Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Malachite

2018. december 11.

A tipikus "basszameg nem vettem balzsamot és minden bezárt már" szituációban kaptam le a polcról fogcsikorgatva este 9 körül, frissen átfestett hajamnak ugyanis valami kifejezetten minőségi finomsággal akartam kedveskedni egy ilyen tortúra után. Én lepődtem meg a legjobban, hogy mennyire jó ez a balzsam. Szilikonos, nem szilikonos, ez engem abszolút nem érdekel. Bőségesen kenem ilyen áron, magamon hagyom vagy 5 percig mielőtt kimosom. Meglepő, hogy napokig puha, könynen fésülhető marad a hajam, nem szárad ki a szőkítés és a fagyos idő ellenére sem. Nem hiszem hogy állandó darab marad, mindig kísérletezek hajápolás terén, de abszolt nem volt rossz döntés. Aki egy kimondottan jó határú, kellemes-semleges illatú pénztárcabarát balzsamot keres, annak jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

narancsdzsem

2018. október 18.

Nagyon jól kisimítja a hajat, engem pedig a szilikon egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Nagyon jól kisimítja a hajat, engem pedig a szilikon egyáltalán nem zavar.

pilleriin

2018. május 27.

Igen, bizony ez szilikonos! Én ezért a gubancolódó vékony szálú hajamra hideg időben használom, mert nincs az a csoda bio-öko cucc, ami segítene szétbontani, rendesen megfésülni. Vicces hajbalzsam ez, mert van vagy 300 Ft, de szerintem tudja ez a 3x ennyibe kerülő ugyanígy szilikonos kis hajbalzsamok teljesítményét produkálni, ezért az értékelés ennek szellemében született. +1: ez egy az egyben Aussie Miracle Moist illatú!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol