Ombia

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsiszilvike23, Módosítva: 2012. május 14.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Sminkek szájra

ariiratku

2017. december 7.

A 05-ös árnyalat van meg. Nem volt világosabb színű szájfényem, és ez megtetszett :) Kellemes viseletet biztosít, nem is ragacsos. A parabének miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

tara95

2014. március 30.

Imadom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 30.

Imadom!

Bunnylove92

2014. január 31.

Engem is az apricot shimmer csábított el. Olyan szép nude szín, se illata, se íze, de legalább nem nyalogatjuk. Tartóssága nàlam átlagos, tetszik, hogy dobozban adják. 500ft az Aldiban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

tengerkek0

2013. december 29.

én ajándékba kaptam! egy 01,és egy 05-öst! jók!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 29.

én ajándékba kaptam! egy 01,és egy 05-öst! jók!

x

2013. augusztus 24.

05-ös árnyalatom van, a perfect shimmer elnevezés tökéletesen leírja, tükörfényes, nem szárít, ragyogóan teljesít. És még teljesen be is van csomagolva, ezt több Ombiánál is láttam. Talán nem éppen környezetbarát megoldás, de azért jólesik a figyelem, meg az, hogy tutira nincs még felnyitva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

vivuss87

2013. július 31.

Én a Brilliant Rose árnyalatot vettem meg, ami egy csillámos rózsaszín, volt még egy bronzos, de az nem az én színem:) 499ft-ért egy szájfény, és csillámfüggőnek ez ajándék:D Színt nem, inkább fényt, enyhe csillogást ad az ajkaknak. Valóban illatmentes. A szájfény nem kelt olcsó hatást. De az igazi meglepetés felkenés után jött. Puha, selymes érzés, nem ragad. És még 2-3 óra múltán sem érzem azt, hogy feszül a szám, be kéne kenni valamivel. Ami döbbenetes, mert ezt eddig csak a MAC és a Bobbi Brown szájfényeim mellett éreztem. Ez tényleg nem szárít. Nagyon megkedveltem, lehet, hogy betárazok még egy másik árnyalatot is. Tej, kenyér, tojás, SZÁJFÉNY a kosárban :D:D:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

arybaba2

2013. július 1.

Ma szereztem be az Aldiban a 05 Apricot Shimmer arnyalatot 500 Ft ert.Szerettem volna regota egy ilyen szinu szajfenyt es ez nagyon megtetszett.:) Utolso darab volt,de latom masnak is bejott ez a szin.:) A parabeneket kihagyhattak volna.
Update:Nem sok mennyiséget ad 1-re,de én 1 adagot kentem fel és kb. másfél óráig tartott,utána csak apró csillámok maradtak.1 rétegben átlátszó színe van.Tényleg halvány színt kölcsönöz,ahogy írja.De tartós.Nagyon tetszik a külseje is.Megér egy 5 alát.Parabenek miatt alá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 1.

Orsyna

2013. február 16.

Nekem van egy Ombia lipstick-em 01-es árnyalat ilyen fagyos rózsaszín igazán különleges bársonyos, ahogy a párom megfogalmazta.:)
de tényleg szép halvány színe van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

de tényleg szép halvány színe van.

black_cico

2013. január 25.

az itteni vélemények hatására vettem meg, igaz nálunk 700 ft volt, de ez sem hatalmas összeg egy szájfényért.. főleg, h teljesen korrekt minőséget kapunk!! természetesen én is a 05-ös apricot shimmer árnyalatra csaptam le (egészen pontosan az utolsó darabra ebből), szolid és nude. nagyon szép és tetszik, h nem zselés átlátszó állagú, inkább ilyen folyékony rúzsszerű :) az kicsit fura, h nincs illata, de ez legyen a legkevesebb.. az ecsetje felvehetne több anyagot is, mert így 4x-5x kell áthúznom a számat, de nem akadékoskodok, mert tetszik és örülök neki, h ráleltem :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Judiit

2013. január 10.

Eszembe nem jutott volna Aldiban szájfényt venni, de egyszerűen én is belezúgtam a 05-be :) Gyönyörű, természetes árnyalat egy adag csillogással :)
Ami nekem nagyon tetszik, hogy minden csomagolt, tehát esélytelen, hogy bárki is belenyúlt volna a sminkekbe. Nem csodaszer, de megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 10.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.