Omorovicza

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2014. július 4.

Ár:   24 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Omorovicza Bőrmegújító Arcradír 30 ml
Ár: 6000 ft+posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta
PotterAlexa

2019. június 5.

Egyetértek az előző kommentelőkkel! Tényleg érezhető a hatása az első használattól kezdve! Imádom, úgy érzem megtalaltam AZ ARCRADÍRT. Újra fogom vásárolni minden bizonnyal, ha elfogy!
Az eredmény tehát: puha, makulátlan bőr. Heti 2x szükséges használni. Apró szemcséivel tökéletesen radíroz, én a plusz hatás kedvéjért rajta hagyom picit még utána.
Elégedett vagyok vele, ezelött a loreal sugar scrub-ját használtam,ha azt szerettem, ezt imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Scarface

2019. április 8.

Nagyon elégedett vagyok vele. Heti 2 arcradírozásra használom. Meglehetősen erős, de nagyon apró szemcséjű, az illata kicsit fémes, de nagyon alaposan radíroz. Néha a luna mini 2 arctisztítómmal is használom és azzal is remekül működik. Álompuha tőle a bőröm. Mélyen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

sajtosszenya

2019. január 16.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: optimális szemcseméretű, sötétzöld színű, sűrűn folyós állagú radírozó. Kiadós akárcsak a többi tisztító, lemosó termék az Omoroviczától. Január óta használom hetente kétszer az utazó méretet (30 ml) és még kihúzom a hónap végéig vele. A teljes kiszerelése (100 ml) ezek alapján jó sokáig elég lehet heti kétszeri használattal. Nem irritál, puha bőrfelszínt hagy maga után, üde bőrképet ad. Luxus termék ennek megfelelő árazással. Szerintem ez a termék helyettesíthető más, high-end márka termékével, de aki megengedheti, az vegye meg nyugodtan, nem hinném hogy csalódna benne!

Update: Revideálom, hogy helyettesíthető lenne hasonló árazású arcradírral. Egyértelműen kiemelkedik a mezőnyből, nem lehet rajta fogást találni. 5+ csillagos, egyértelműen újravevős termék. Aki Omorovicza arctisztító termék beszerzésén gondolkodik, ezt vegye, tutira nem fog csalódni!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Cseniko

2018. december 6.

07.09 Eddigi legjobb arcradírom!
Heti egyszer használom zuhanyzás közben. Nagyon sötét zöld, kellemes állagú és illatú termék, ami sok apró szemcsét tartalmaz. Az előző radíromhoz képest jobban, hatékonyabban hámlaszt, de fájdalmas vagy iritáló végkifejlet nélkül.
Zuhanyzás kezdetén kenem fel az arcomra és egészen a végéig fenn is hagyom, az a tapasztalatom így még jobbat tesz a bőrömnek, ilyenkor a habzó arctisztítót nem is használom, csak ezzel mosom le a bőröm.
Egész kis mennyiség is elégséges, így a 30ml-es tubus sokáig ki fog tartani! (A 100 milis kiszerelést drágállom, újra fogom venni, de ismét utazó méretben.)

Up: Továbbra is imádom, heti 1 használat mellett 5 hónap után is még a feléig van a 30 ml -es tubus! Gazdaságos és hatékony!

Kitapasztaltam, hogy zuhanyzás elején felkenem, átdörzsölöm az arcom, hagyom 2-3 percet majd egy Konjak arcszivaccsal , körkörös mozdulatokkal lemosom!
Legjobb!! 🤗

Jelenleg a karácsonyi akcióban a 30 és a 100 ml -es verziója is elérhető ajándékcsomagban, kedvezőbb áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

07.09 Eddigi legjobb arcradírom!

Legjobb!! 🤗

Nooora

2018. április 4.

Megtaláltam a legjobb bőrradírt amit valaha használtam, az eddigi kedvenc MAC vulkáni arcradírom mellett.
Ez utóbbival ellentétben ami a fekete színe ellenére inkább édes-cukros jellegű volt, ez az Omorovicza radír a tengeri, algás, planktonos vonalba tartozik, szép zöld színnel, algás-iszapos illattal. A radírozó szemcsék pont tökéletes erősségűek, és az olajos állag átlagon felüli luxus érzetet ad.
Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

Tökéletes!

Csilla72

2016. november 14.

Ez volt az egyik első termékem az Omoroviczától, és nem bántam meg. A bőröm problémás, tág pórusok, hegek, egyenetlen bőrfelszín, ez pedig egy kicsit durvább arcradír, ami látványosan eltávolítja az elhalt hámréteget. Utána a thermál maszkjukat szoktam használni, amik így megduplázzák egymás hatását - szerintem... Nem volt még jobb arcradírom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Silt, Phaeodactylum Tricornutum Extract, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.