Omorovicza

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2021. december 6.

Ár:   26 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A mikro-alga tartalmú börmegújító arcradír finomabbá teszi a bőr textúráját és ragyogóvá teszi tónusát, míg a természetes habkő eltávolítja az elhalt hámsejteket, kisimítja és regenerálja a bőrfelszínt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

reny

2021. július 5.

Utazó méretben vettem meg, de elég sokáig elég, mivel csak heti 1-2x használom.. Szépen radíroz ,kellemes az illata és nagyon szép a színe.🤩 De nem biztos ,hogy újravenném, mert nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

Katuss_55

2021. február 19.

Nagyon kellemes állagú és finom szemcsés, pont eléggé radíroz, de nem durva.
Hetente használom és nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Nagyon kellemes állagú és finom szemcsés, pont eléggé radíroz, de nem durva.
Hetente használom és nagyon szeretem!

Kelly0820

2021. február 16.

Az illata nagyon jo, finom szemcses. Lehet ujra meg fogom venni ha elfogy

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 16.

Az illata nagyon jo, finom szemcses. Lehet ujra meg fogom venni ha elfogy

pankalany

2020. augusztus 27.

Egy kis kiszerelést használtam belőle és hát el kell ismerni hogy nagyon tud. Nyárra mellőztem a kémiai hámlasztókat de nagyon hiányzott valami "bőrmegújító" szer a rutinomból így mégiscsak a radírok felé fordultam. Finom szemcsés de szuper hatékonyan radírozó és tisztító csoda, heti két használat mellett pihepuha bőr a végeredmény. Nagyon megszerettem de egyenlőre nem tudtam eldönteni őszre/ télre beruházzak-e egy újabb adagra - az ára erős visszatartó erő - vagy térjek vissza a kémiai hámlasztókhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

kispajkos

2020. július 19.

Nagyon hatékony arcradír. Finom az állaga, illata nem tolakodó. Használata után a bőröm szuper sima és pihepuha lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Skiiin

2019. november 16.

Utazóméretűt használtam belőle, nagyon sokáig elég volt! Csak amiatt nem használom már, mert áttértem a kémiai hámlasztókra.
De ez egy hatékony fizikai radír, apró szemcsés, viszont alapos hámlasztást végez. Nem szárította a bőrömet, könnyen lehetett leöblíteni. Nagyon szép zöld színe van és gyógynövényes illata.
Aki fizikai arcradírt keres annak bátran tudom ajánlani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Aki fizikai arcradírt keres annak bátran tudom ajánlani!

PotterAlexa

2019. június 5.

Egyetértek az előző kommentelőkkel! Tényleg érezhető a hatása az első használattól kezdve! Imádom, úgy érzem megtalaltam AZ ARCRADÍRT. Újra fogom vásárolni minden bizonnyal, ha elfogy!
Az eredmény tehát: puha, makulátlan bőr. Heti 2x szükséges használni. Apró szemcséivel tökéletesen radíroz, én a plusz hatás kedvéjért rajta hagyom picit még utána.
Elégedett vagyok vele, ezelött a loreal sugar scrub-ját használtam,ha azt szerettem, ezt imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Scarface

2019. április 8.

Nagyon elégedett vagyok vele. Heti 2 arcradírozásra használom. Meglehetősen erős, de nagyon apró szemcséjű, az illata kicsit fémes, de nagyon alaposan radíroz. Néha a luna mini 2 arctisztítómmal is használom és azzal is remekül működik. Álompuha tőle a bőröm. Mélyen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

sajtosszenya

2019. január 16.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: optimális szemcseméretű, sötétzöld színű, sűrűn folyós állagú radírozó. Kiadós akárcsak a többi tisztító, lemosó termék az Omoroviczától. Január óta használom hetente kétszer az utazó méretet (30 ml) és még kihúzom a hónap végéig vele. A teljes kiszerelése (100 ml) ezek alapján jó sokáig elég lehet heti kétszeri használattal. Nem irritál, puha bőrfelszínt hagy maga után, üde bőrképet ad. Luxus termék ennek megfelelő árazással. Szerintem ez a termék helyettesíthető más, high-end márka termékével, de aki megengedheti, az vegye meg nyugodtan, nem hinném hogy csalódna benne!

Update: Revideálom, hogy helyettesíthető lenne hasonló árazású arcradírral. Egyértelműen kiemelkedik a mezőnyből, nem lehet rajta fogást találni. 5+ csillagos, egyértelműen újravevős termék. Aki Omorovicza arctisztító termék beszerzésén gondolkodik, ezt vegye, tutira nem fog csalódni!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Cseniko

2018. december 6.

07.09 Eddigi legjobb arcradírom!
Heti egyszer használom zuhanyzás közben. Nagyon sötét zöld, kellemes állagú és illatú termék, ami sok apró szemcsét tartalmaz. Az előző radíromhoz képest jobban, hatékonyabban hámlaszt, de fájdalmas vagy iritáló végkifejlet nélkül.
Zuhanyzás kezdetén kenem fel az arcomra és egészen a végéig fenn is hagyom, az a tapasztalatom így még jobbat tesz a bőrömnek, ilyenkor a habzó arctisztítót nem is használom, csak ezzel mosom le a bőröm.
Egész kis mennyiség is elégséges, így a 30ml-es tubus sokáig ki fog tartani! (A 100 milis kiszerelést drágállom, újra fogom venni, de ismét utazó méretben.)

Up: Továbbra is imádom, heti 1 használat mellett 5 hónap után is még a feléig van a 30 ml -es tubus! Gazdaságos és hatékony!

Kitapasztaltam, hogy zuhanyzás elején felkenem, átdörzsölöm az arcom, hagyom 2-3 percet majd egy Konjak arcszivaccsal , körkörös mozdulatokkal lemosom!
Legjobb!! 🤗

Jelenleg a karácsonyi akcióban a 30 és a 100 ml -es verziója is elérhető ajándékcsomagban, kedvezőbb áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

07.09 Eddigi legjobb arcradírom!

Legjobb!! 🤗

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Silt, Phaeodactylum Tricornutum Extract, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.