Omorovicza

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keseruevelin, Módosítva: 2018. április 3.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A magyar iszap az Omorovicza legegyedibb és leghatékonyabb összetevője. A kalciumban és magnéziumban gazdag, bőrtökéletesítő hatással rendelkező iszap mára már számos termékük fontos összetevője.

Ez a klasszikus krémes tisztító méregtelenítő, tisztító és mikrobiális hatással bír. Az iszap gyengéden hámosítja, míg a nélkülözhetetlen olajok segítenek hidratálni és nyugtatni a bőrt. Még a legfakóbb, legfáradtabb bőr is felfrissül és újjáéled. Egy tökéletes otthoni méregtelenítő megoldás.

Ár: 16000 , Eladó: pancsolos84
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki átutalás után Foxposttal, vagy személyesen.
Ár: 14999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
lulley93

2019. március 26.

Nagyon szeretem. A menta és eukaliptusz miatt tényleg mentolosnak érződik, nagyon frissítő. Az arcápolásban mindenféle illóolaj ellen vagyok, de legalább ez nem irritál. Tisztának és hidratáltnak(!) érzem a bőröm a használata után. A párom extra száraz bőre is imádja, jobban, mint egy krémes Paula's Choice lemosót, ami tök furcsa. A szemcsék inkább csak masszíroznak, szerencsére nem radíroznak. Nagyon meglepett ez a lemosó, az iszap miatt egy mélytiszító, szárító termékre számítottam. Mélytisztít, ez nem kérdés, de nem szárít, sőt, nagyon hidratál. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

maitaifreebird

2018. december 13.

Mintát kaptam belőle, de komolyan fontolgatom, hogy megveszem. Azonnal frissít, kellemesen csíp benne a mentol, van benne egy kevés szemcse is, ami finoman hámlaszt, és összességében hozza azt az érzést, amit keresek egy tisztítóban: "huhh, hazaértem, lemosom magamról a napot". Csodás ruganyos lesz utána a bőröm, és tisztának is érzem. Igazi luxustermék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Cseniko

2018. december 1.

Imádom az Omorovicza termékeit, de ezzel még barátkozok....heti egyszer reggeli zuhanyzás közben szoktam ezt a sűrű krémes iszapos arclemosót használni, de nekem olyan érzés mintha nem jönne le rendesen, vagy nem tisztítana rendesen és szívem szerint lemosnám a habzó arclemosóval is a bőröm.
Kissé bizsergő érzés, a mentolhoz tudnám hasonlítani...szem és szemkörnyék szigorúan elkerülendő!

Mix and much travel boxban szereztem be, annyiért megéri kipróbálni! Egyenlőre egy közepes, később updatelek.

Egész megkedveltem, párom is szívesen használja, de még mindíg a habzó arclemosó nálam a favorit!
Az említett mentolosság a benne lévő borsmenta és eukaliptusz olajnak köszönhető.

Most a hivatalos oldalon 30ezres vásárlástól ajándékba jön ebből és a kétfázisú arcradírból egy-egy travel size.

Négy és fél csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Négy és fél csillag.

keseruevelin

2018. április 3.

Ajándékban kaptam. Használtam pár alkalommal sminkleszedés után. Szerintem nagyon gyengéd használat közben, annak ellenére hogy nagyon apró szemcsék találhatók benne. A színe középszürke, viszonylag sűrű krémről van szó. Illatra nagyon természetes, tényleg iszapos. Fél ujjhegynyi mennyiség nekem bőven elég. Nagyon szép üde lesz tőle a bőröm. A tisztitás után szoktam még használni az iszapos pakolásukat is. A folyamatos használattól sokat javult a bőröm. Mivel elég vízhiányos és emiatt száraz és hámlik. Így elég sok törődést igényel. Ezekkel a kencékkel szerintem nem lehet mellé lőni. Az ára nagyon borsos. Magamnak nem vennék meg emiatt... ha csak rám nem szakadna egy bank :D 4csillagot mindenképp érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Phospholipids, Silt, Glycerin

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.