Oral-B

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Oral-B 3D White Luxe szájvíz hatékony napi segítséget nyújt azok számára, akik teljeskörű szájápolást igényelnek. A nehezen hozzáférhető területeken is megakadályozza a fogszuvasodás kialakulását és a lepedék lerakódását. Fluorid tartalmának köszönhetően hozzájárul a fogzománc védelméhez is.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ananas

2015. április 26.

Első szájvizem teljesen más gyártótól származott. Használat után azt mondtam, hogy soha többé nem fogok szájvizet használni. Csípett, mart, kellemetlen ízt éreztem a számba. Borzalmas volt.
Azóta évek teltek el. ... A barátom teljesen belebolondult ezekbe a "3D"-s dolgokba. Így egyértelmű volt, hogy a rendszeres szájhigiénia kimaradhatatlan terméke lesz ez is. ... Megtört a jég, így én is kipróbáltam. JÓÓ! Friss, üde érzést hagy maga után, egyáltalán nem csíp. Öröm használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

lumiukko

2015. február 21.

Sajna nem én vettem magamnak, mert ilyen összetevőkkel rendelkező szájvizet a büdös életben nem emeltem volna le a polcról... parabének és alkohol....
Ráadásul nagyon durván erős és csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Ráadásul nagyon durván erős és csíp.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.