Oral-B

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Oral-B 3D White Luxe szájvíz hatékony napi segítséget nyújt azok számára, akik teljeskörű szájápolást igényelnek. A nehezen hozzáférhető területeken is megakadályozza a fogszuvasodás kialakulását és a lepedék lerakódását. Fluorid tartalmának köszönhetően hozzájárul a fogzománc védelméhez is.

Kiszerelés: 250 ml

ananas

2015. április 26.

Első szájvizem teljesen más gyártótól származott. Használat után azt mondtam, hogy soha többé nem fogok szájvizet használni. Csípett, mart, kellemetlen ízt éreztem a számba. Borzalmas volt.
Azóta évek teltek el. ... A barátom teljesen belebolondult ezekbe a "3D"-s dolgokba. Így egyértelmű volt, hogy a rendszeres szájhigiénia kimaradhatatlan terméke lesz ez is. ... Megtört a jég, így én is kipróbáltam. JÓÓ! Friss, üde érzést hagy maga után, egyáltalán nem csíp. Öröm használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

lumiukko

2015. február 21.

Sajna nem én vettem magamnak, mert ilyen összetevőkkel rendelkező szájvizet a büdös életben nem emeltem volna le a polcról... parabének és alkohol....
Ráadásul nagyon durván erős és csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Ráadásul nagyon durván erős és csíp.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.