Oral-B

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jampiangel, Módosítva: 2019. július 29.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A mindennapos használatra tervezett fogínyvédő és zománchelyreállító fogkrém segít a fogíny revitalizálásában és a fogzománc helyreállításában.

• Segít revitalizálni a fogínyt és helyreállítani a fogzománcot
  • Antibakteriális védelmet nyújt a fogínynek
  • Védelmet nyújt a fogaknak a saverózióval szemben és segít helyreállítani a fogzománcot
  • Hosszan tartóan friss és tiszta érzetet nyújt

fokyandi

2019. október 18.

Évekig Sensodyne-t használtam, kíváncsiságból vettem meg ezt a fogkrémet és nem csalódtam. Sőt, ettől frissebb a leheletem és tisztább a fogam. Érzékeny fogaimra ugyanolyan tökéletes mint a Sensodyne. Egyelőre elhagytam a szájvizet is, mert olyan jó mentolos a szám és nem is szárít.
Frissítés: pár hét használat után sokkal érzékenyebbek lettek a fogaim. Szinte fájnak a hideg levegőtől, víztől. Elhasználom, aztán azonnal visszatérek a Sensodyne-hez. Többet nem kísérletezek más fogkrémekkel.
A friss lehelet miatt adok 2 csillagot, a többit visszavonom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 18.

A friss lehelet miatt adok 2 csillagot, a többit visszavonom. :(

Inexa

2019. augusztus 22.

Jó kis termék.
Kimondottan a fogzománcom javításának reményében vettem meg és eddig nem csalódtam benne.
Érzékeny ínyre, fogakra bátran ajánlom. Hasonlóan pozitív hatása volt nálam a Lacalut repair-nek is de az oral b összetevői szebbnek tűnnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Jó kis termék.

majtika32

2019. augusztus 6.

A héten ezt kezdtem el használni, teljesen jó. Fehér, krémes állaga van, frissítő a leheletem is, tisztának érzem utána sokáig a számat és a fogaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1