Organic Ocean

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Segít a bőr és a pórusok tökéletes tisztításában. Frissít, tonizál, javítja a bőr szerkezét.
  • Egyesíti a legfejlettebb technológiával előállított tengeri kivonatokat a legjobb eredmény elérése érdekében.
  • A természetes összetevők aránya eléri a 90%-t.

garden32

2013. július 9.

Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Az én bőröm elég érzékeny, de nem irritálja és kellemes a használata. Tényleg felfrissíti- és tonizálja a bőrt. Lemosás után szoktam áttörölni vele a bőröm, frissnek és tisztának szoktam utána érezni. Én kozmetikustól vásároltam, 150ml. a kiszerelése, amit először kevések tartottam, de igazán gazdaságos, 2 hónapja használom és több mint a feléig van az üveg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Lásd denaturált alkohol.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.