Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hoberboglarka, Módosítva: 2018. november 23.

Kategória:   Hajápolók

Kitörően gyümölcsös volumennövelő kondicionáló

• A bio málna magas C-vitamin tartalma fényessé és könnyen kezelhetővé varázsolja a hajat.
  • A bio acai segít megerősíteni a hajat A-, E- és B-vitamin tartalmával; dús, rugalmas és csodálatosan sűrű hatást eredményez.

natasa

2019. január 13.

Oké, kap még egy pontot, mert új felhasználási területén kiválóan teljesít. Láttam egy videóban, hogy ha elfogyott a borotvahab, akkor balzsammal helyettesíthető. Kipróbáltam, miért ne. Lábszőrtelenítéshez használtam, nagyon jól működött. Nem habzik, persze, de előtte Weleda borotvahabot használtam, az sem habzott. Szóval puhít, ápol, és szépen siklott a borotva. Persze balzsamként használom elsősorban, a véleményemet korábban már leírtam:

Nekem egyenesen issza a hajam, szóval elég sokat kell rátennem (rövid hajam van). A "csodálatosan sűrű" hatás nálam elmaradt, de hosszabb távon lehet, hogy működni fog. Egyelőre még nem vagyok rajongója, és szívesebben nyúlok az Alterra balzsam után. Azért el fogom használni, mert annyira nem szörnyű. Nem zsírosít, és ez plusz pont. Csak lehetne kicsit fényesebb a hajam tőle, ha már ezt ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.