Organic Shop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Josie, az összetevőket feltöltötte: AdelinaB, Módosítva: 2020. december 9.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

2020-ban megújult összetétel!

Bio algával és tengeri iszappal táplál és hidratál. Lágyan tisztítja a bőrt, és segít csökkenteni a pórusok méretét.

Nem tartalmaz parabéneket és szilikonokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

DianaS

2022. november 23.

Hát nagyon nem vagyok elájulva az összetevőitől, és ez inkább egy "mű" hidratáló gazdag maszk, nem nagyon szárad meg. :) Annyiban jó, használata után nem szükséges hidratáló. Az illata kellemetlen, hagy egy réteget lemosás után ami nem igazán tetszik, nem kedveltem meg, ezzel együtt a márkát sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 23.

Tavasztunder

2022. szeptember 4.

Erős illata van, leginkább férfi arcszeszre hasonlít.
Könnyen kenhető, géles-krémes állag.
10 perc után nem szárad szárazra, ami bíztatónak hatna, de: naggyon nehéz lemosni.
Ki fogom próbálni a vizes törölközős törlést.
Illetve össze fogom keverni agyaggal, hogy kicsit intenzívebbé tegyem, majd beszámolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 4.

Erős illata van, leginkább férfi arcszeszre hasonlít.
Könnyen kenhető, géles-krémes állag.
Ki fogom próbálni a vizes törölközős törlést.

dreammiyss

2022. január 16.

Ezt a maszkot NAGYON SZERETEM. Szerintem nem találkoztam olyan arcmaszkkal, amely ennyire selymessé és puhává varázsolja az arcbőröm. Ezt a márkát nem ismertem ezelőtt, a terméket is ajándékba kaptam, még a nyáron. A márka több termékét is szeretném kipróbálni idővel. A párom is kedveli ezt a maszkot. 5 hatalmas csillag neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

gen0

2022. január 5.

Nekem bejön, mellette én sok mindent használok, mély hámlasztót, niacinamidot, arc radírt. Nem tudom magában hogy működne, de nekem ez így bevállt. Nem erőteljes az illata, puha lesz utana nagyon a bőröm. (vegyes bőrtípussal rendelkezem)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

vega2017

2021. szeptember 23.

Puhává teszi a bőrömet. Tetszik az állaga, nem folyik, könnyen kenhető. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Bius05

2021. június 6.

Én nagyon szeretem, az orromról erősen mérséklődött a makacs sebaceous filamentek száma. Nem tudom, hogy önmagában a pakolás segített-e, vagy az rutinom, de ártani biztosan nem árt. Szép feszes, élettel teli lesz a bőröm, bár lemosni tényleg nehéz kicsit. Engem meggyőzött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

nagamai

2021. április 13.

Nagy csodát nem tett, de kellemes kis arcpakolás volt. Elhasználtam, de nem vettem újra azóta se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Rita05

2021. február 7.

Olyan a szaga mint a domestosnak. Hatása semmi. Legalább rosszat sem tesz. Kár volt megvenni, majd egy éve próbálom elhasználni, de nemigazán nyúlok utána. Vajon mért? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Juu

2020. november 3.

Heti 1x használom. Jó az illata, az állaga, nem húzza szét a bőrömet felkenés után.
Az INCI-je nagyon hiányos!!!!Ezt én nem tudom valahogy korrigálni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Az INCI-je nagyon hiányos!!!!Ezt én nem tudom valahogy korrigálni?

TRLinda

2020. szeptember 25.

Nagyon nem értek egyet a leírtakkal,de ahogy megnéztem 24 alatti korosztály írt véleményt.Én 47 éves vagyok és nagyon ajánlom ezt a maszkot 40 felett mikor már erősen változik a bőr és az igénye.
Szép egyenletessé teszi,tiszta hatást ad a bőrnek és erősen ránctalanít is,akárki akármit mondd.Ajánlom 40 felett hetente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.