Organic Shop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2018. július 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bio algával és tengeri iszappal táplál és hidratál. Lágyan tisztítja a bőrt, és segít csökkenteni a pórusok méretét.

Nem tartalmaz parabéneket és szilikonokat.

barbika97

2020. július 13.

Kellemetlenül szárít, és csodát sem művel! Hasra nem estem, nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Kellemetlenül szárít, és csodát sem művel! Hasra nem estem, nem veszem újra!

cshrs

2020. július 10.

A maszk állaga nagyon furcsa nekem, mert jó sűrű. Felkenni sem a legegyszerűbb, lemosni azonban még nehezebb, én pl egy nedves törülközővel szoktam, mint az összes iszapos maszkomat. A pórusaimon nem vettem észre semmit, meg úgy összességében nem látok semmi változást a bőrömön, szóval újravenni nem fogom, mert nekem teljesen felesleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Licsi20

2020. július 1.

Le volt árazva, ezért gondoltam kipróbálom, de biztos nem veszem újra. nagyon kellemes érzés, amikor felkeni az ember, azonban nagyon nehéz lemosni illetve iszonyat zsíros lett a bőröm tőle másnap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

maxblack

2020. április 27.

Pòrustisztìtás miatt vásároltam meg. Felszìnen segìt valamennyit, felpuhìtja a bőrt és a szennyeződések könnyebben eltávolíthatòak, egyelőre még csak egyszer használtam, így nagy változást mégnem tapasztaltam. Felváltva szeretném agyagos arcmaszkkal használni, jön majd Update.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Monaaaaa

2019. október 25.

Az arcom puha és feszesebb lett a használata után. Pattanásokat nem okozott. Teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Fannci07

2019. október 19.

Alapvetően azért vettem meg, mert olyan arcpakolást kerestem, ami parabénmentes. Az illata nagyon kellemes, nem tömény, de mégis frissítő, viszont különösebb hatását nem éreztem. Puha lett tőle ugyan az arcom, viszont 8-10 perc után olyan, mintha nem is egy pakolás, hanem inkább krém lenne. Nehezebb lemosni, ezért tőlem csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

javi

2019. július 19.

Sajnos semmi hatást nem tapasztalok a használata után.
Az állaga krémes, lemosni kicsit nehezebb. El fogom használni, ártani nem árt (bőrhibákat nem okoz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Sajnos semmi hatást nem tapasztalok a használata után.

Fenne

2019. március 25.

Egynek elmegy, olyan nagy csodát nem művelt(nem is hiszek abban,hogy egy pakolás megszűnteti az összes bajomat), de puhábbnak érzem az arcbőrömet utána. Kb. heti 2x használom átlagban, októberben vettem és most fogyott el, úgyhogy nekem megérte az árát,szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

clairenoctuelle

2019. március 14.

Akciósan csaptam le rá a Rossmann-ban: nem rossz, bár póruscsökkentő hatást nem tapasztaltam a használata során. A krémes állaga miatt inkább hidratál, mint tisztít, ezért normál-száraz bőrre javasolnám. Az illata kifejezetten kellemes, "spa-illat" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Kandagi

2019. március 10.

Nagyon meg vagyok elégedve! Végre egy pakolás, ami nem húzza össze kellemetlenül, feszülve az arcomat. Könnyű felvinni, a hatàsa pedig kivàló! Selymes és puha lesz tőle a pőröm, az illata nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate