Organic Shop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Josie, az összetevőket feltöltötte: AdelinaB, Módosítva: 2020. december 9.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

2020-ban megújult összetétel!

Bio algával és tengeri iszappal táplál és hidratál. Lágyan tisztítja a bőrt, és segít csökkenteni a pórusok méretét.

Nem tartalmaz parabéneket és szilikonokat.

Bius05

2021. június 6.

Én nagyon szeretem, az orromról erősen mérséklődött a makacs sebaceous filamentek száma. Nem tudom, hogy önmagában a pakolás segített-e, vagy az rutinom, de ártani biztosan nem árt. Szép feszes, élettel teli lesz a bőröm, bár lemosni tényleg nehéz kicsit. Engem meggyőzött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

nagamai

2021. április 13.

Nagy csodát nem tett, de kellemes kis arcpakolás volt. Elhasználtam, de nem vettem újra azóta se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Rita05

2021. február 7.

Olyan a szaga mint a domestosnak. Hatása semmi. Legalább rosszat sem tesz. Kár volt megvenni, majd egy éve próbálom elhasználni, de nemigazán nyúlok utána. Vajon mért? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Juu

2020. november 3.

Heti 1x használom. Jó az illata, az állaga, nem húzza szét a bőrömet felkenés után.
Az INCI-je nagyon hiányos!!!!Ezt én nem tudom valahogy korrigálni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Az INCI-je nagyon hiányos!!!!Ezt én nem tudom valahogy korrigálni?

TRLinda

2020. szeptember 25.

Nagyon nem értek egyet a leírtakkal,de ahogy megnéztem 24 alatti korosztály írt véleményt.Én 47 éves vagyok és nagyon ajánlom ezt a maszkot 40 felett mikor már erősen változik a bőr és az igénye.
Szép egyenletessé teszi,tiszta hatást ad a bőrnek és erősen ránctalanít is,akárki akármit mondd.Ajánlom 40 felett hetente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

barbika97

2020. július 13.

Kellemetlenül szárít, és csodát sem művel! Hasra nem estem, nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Kellemetlenül szárít, és csodát sem művel! Hasra nem estem, nem veszem újra!

cshrs

2020. július 10.

A maszk állaga nagyon furcsa nekem, mert jó sűrű. Felkenni sem a legegyszerűbb, lemosni azonban még nehezebb, én pl egy nedves törülközővel szoktam, mint az összes iszapos maszkomat. A pórusaimon nem vettem észre semmit, meg úgy összességében nem látok semmi változást a bőrömön, szóval újravenni nem fogom, mert nekem teljesen felesleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Licsi20

2020. július 1.

Le volt árazva, ezért gondoltam kipróbálom, de biztos nem veszem újra. nagyon kellemes érzés, amikor felkeni az ember, azonban nagyon nehéz lemosni illetve iszonyat zsíros lett a bőröm tőle másnap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

maxblack

2020. április 27.

Pòrustisztìtás miatt vásároltam meg. Felszìnen segìt valamennyit, felpuhìtja a bőrt és a szennyeződések könnyebben eltávolíthatòak, egyelőre még csak egyszer használtam, így nagy változást mégnem tapasztaltam. Felváltva szeretném agyagos arcmaszkkal használni, jön majd Update.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Monaaaaa

2019. október 25.

Az arcom puha és feszesebb lett a használata után. Pattanásokat nem okozott. Teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.