Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A bio indiai lótuszt és az 5 értékes bőrápoló olaj kivonatát (bio Jojoba olaj, bio Ligetszépe olaj, bio Amaránt olaj, bio Édes mandula olaj és Shea vaj) tartalmazó testápoló krém intenzíven táplálja, helyreállítja és fiatalítja a bőrt.

BDIH minősített natúrkozmetikum.

Ár: 800 , Eladó: Fodnoria
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel elsősorban, de postázom is, ha kell

TAnna94

2021. január 31.

Ajándékba kaptam, nem számítottam semmi extrára, amikor elkezdtem használni. Pár használat után azt tapasztaltam, hogy a bőröm jóval hidratáltabb, még másnap is érződik rajta, hogy bekentem. Nem irritál, pedig nagyon érzékeny bőröm van. Az ekcémás foltokra is jó. Egyetlen hátránya, hogy nehezen szívódik be, így egy kicsit több ideig kell kenegetni, viszont cserébe nagyon hosszan érződik a hatása. Az illata kellemes. Ha elfogy, veszek belőle még egy dobozzal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Bellana

2020. szeptember 30.

Nagyon jó illata van, viszont elég erőteljes, nekem kicsit túl sok volt. Állagát tekintve kicsit nehéz, nehezen szívódott be, de jó puha volt utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

kaplaane

2020. szeptember 24.

Kellemes illatú, hidratál, mindennapos használatra alkalmas. Natúr termék, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Egi

2020. szeptember 24.

Egyenlőre 4*.
Az illata nem jó, citromos, tipikus natúr termék illat, de nem az a jó minőségű..De elviselhető. Végül is hamar elillan.
Hidratáló képessége közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Egyenlőre 4*.
Hidratáló képessége közepes.

anitaanett

2020. augusztus 21.

Szerintem nagyon érzéki illata van. :D Teljesen más illatra számítottam, de pozitív csalódás volt. Mindig este használtam és a pizsamám, ágyneműm is átvette egy idő után ezt az illatot, aminek külön örültem. Hamar beszívódik és a hidratálásával is meg voltam elégedve, a nagy melegben nekem kicsit sok, de ha bejön a hűvösebb idő, akkor újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

EugeniaBlue

2020. augusztus 20.

Az illata igazán kellemes, kiérezni belőle az Organic Shop-os alapillatot, ami számomra egyáltalán nem zavaró. Viszont a hidratáló hatása nem a legerősebb, de így nyáron elkenegeti az ember, de hűvösebb időben már kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

SminkesAnyuci

2020. június 22.

Update: 2020.06.22.
Bejött bejött bejött. A második is majdnem 4 hónapra elég, még mindig szeretem, még mindig vegán és ennél nincs többre szükségem nyáron.

Update: 2020. 04.17.
Egy tégelynyi majdnem 4 hónapra elegendő mennyiség nekem, igazán gazdag, tápláló krém. Újravettem. Az epres társa volt még a polcon az üzletben, de tejet is tartalmaz, így nekem az nem.

2019. november 4.
Kismamaként mostanában csak természetes összetevőjű kozmetikumokra van igényem, ezt a DM-ben szereztem be olyan 1000 Ft körüli áron, és egy kellemes, könnyű, de mégis gazdag testápolónak érzem, ami gyorsan beszívódik és egy korábbi testápolóhasználatomhoz nem hasonlítható élménnyel ajándékoz meg a használata során. Még a pocakolajom (striák ellen kenem magam) használata után is profin beszívódik és isteni illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Update: 2020.06.22.

Update: 2020. 04.17.

2019. november 4.

Zsuzsi70

2020. június 21.

Édesmandula olajjal felturbózva, nedves bőrre használtam, nem rossz. Az illata intenzív, nekem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 21.

babolka

2020. április 7.

A csomagolása nagyon rossz, nehéz visszatenni a tetejét, nyeklik nyaklik, egyszerűen rossz design. A krém illata nekem kissé mű, fura, kicsit édes virágos kicsit semmilyen. Maga a krém se szívódik be rendesen, filmszerűen megül a bőrön. Bár az összetevők alapján ez akár meg is érné ár-érték arányban, biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Csillagporocska

2020. február 21.

A véleményezők többségével ellentétben nekem pont az illata nem nyerő annyira. Nem rossz, csak nem lett a kedvencem. Bár már kezdem megszokni, kb. 3 hónapos használat után, mostanra barátkoztam vele össze.
Egyébként tényleg jó kis krém. Hamar beszívódik, az állaga számomra pont kellemesen krémes/sűrű, és jól táplálja a száraz bőrömet is. Újravenni nem fogom, de egyszer jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.