Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A bio indiai lótuszt és az 5 értékes bőrápoló olaj kivonatát (bio Jojoba olaj, bio Ligetszépe olaj, bio Amaránt olaj, bio Édes mandula olaj és Shea vaj) tartalmazó testápoló krém intenzíven táplálja, helyreállítja és fiatalítja a bőrt.

BDIH minősített natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

TBianka

2022. augusztus 11.

Könnyű állagú tipikus nyári testápoló, jól hidratál. Van egy kis kesernyés mellék illata nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

kata_baba

2022. január 17.

A tégelye úgy néz ki, mintha egy vödör savanyúság csomagolása lenne. Én nem is szeretem a műanyag csomagolást alapvetően, de mivel krémet elég nehéz másba tenni, legalább úgy voltam vele, hogy ebbe ültethetek majd virágot, ha kifogy. Az állaga szuper, viszont tényleg el kell találni a megfelelő mennyiséget, ha egy kicsivel többet raksz, akkor már várni kell hogy beszívódjon. Szerencsére ez nagyon hamar megtörténik.
Nekem nagyon szépen hidratálja a bőröm, úgy kb aznap estére. Másnap reggel ugyanazt a szárazságot és feszülést tapasztalom, amit előtte.. Viszont mentségére szóljon, még sose volt olyan testápolóm, amire nem ez vonatkozott volna, és ő legalább megadja a nyugalmat, hogy natúrkozmetikumot használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

MissDaisy

2021. november 16.

Az állaga nem krémes, hanem hígabb. Óvatosan érdemes használni, mert ha kicsit bővebben tesz rá az ember, akkor nehéz elkenni, egyébként ha keveset tesz rá, akkor jól beszívódik. Az illata nem a kedvencem, de egyszer elmegy, többször nem is fogok venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 16.

LauraDorina

2021. szeptember 27.

Finom az illata, nem túl sűrű. Szépen beszívódik a nagyja, kivéve, ha sok véletlenül, akkor a feleslegetnem szívja be. Nem vagyok rá allergiás! Sajnos ahol száraz a bőröm nem hidratál tartósan. Csak felületesen. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 27.

ansc

2021. szeptember 15.

Nem túl sűrű krém, az illata számomra inkább valamilyen marcipános sütire emlékeztet, nekem túl édes. Hamar beszívódik, nem kell a bőrömön tologatnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Fanni26

2021. július 13.

Eredetileg nem ezt akartam venni, csak félre nyúltam a Müllerben (tegnap a DM-ben is láttam), de nem bántam meg. Pici is elég belőle, nagyon finom illata van, hamar beszívódik és nem ragad utána a bőröm. Nincs kifejezetten száraz bőröm, de a könyököm és a térdem hajlamos a semmiből kiszáradni, ilyenkor elég estére bekennem ezzel és másnapra olyan, mintha mi sem történt volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Októberi Lány

2021. június 27.

Testes krém, egész jól teszi a dolgát. Volt már hasonló illatú tusfürdőm a márkától, nem mondanám a legfinomabbnak, de nem tolakodó, és végülis elmegy. A Müllerben találtam termékmintát is, így ezzel kapcsolatban nem ért meglepetés.
Ami a csomagolást illeti, a márka szereti az egyedi megoldásokat, de ez a tégely egy nagyon rossz konstrukció. Csavaros kupakkal többre mentek volna, ez a vékony, “pattintós“ cucc valami szörnyű.
Állaga nagyon folyós, de ez becsapós, mert elég vaskos amikor eldolgozom, gondolom a sok olaj miatt, érdemes kis mennyiséggel indítani elsőre. Ahogy előttem is írták, a beszívódás nem azonnali, de legalább a hatása is sokáig érződik.
Frissítek, ha kiderül, hogy hosszabb távon pattanást okoz az arra hajlamos területeken. Addig legyen egy gyenge négyes, de a doboza miatt megérdemelné a csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

Indira

2021. április 19.

Nagyon jó kis testápoló: sűrű állaga ellenére beszívódik, bár nem túl gyorsan, de nagyon jól hidratál. Imádom az illatát, ami nem tolkodó, kellemesen lágy. Nyárra nem ezt venném, de télre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 19.

BogiAnna

2021. április 13.

Nem a kedvenc illatom a márkától de nagyon jól használható testápoló és én elégedett voltam a hatékonyságával. A márkát évek óta használom, csak az illatokat váltogatom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

ria23

2021. február 25.

Kellemes illata van és jól hidratál, bár hideg és szeles időben a bőrömnek kicsit kevés. Praktikus a kiszerelése is, mert így nem marad az alján kinyerhetetlen krém és tökéletesen adagolható. Biztosan újra fogom venni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.