Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A bio indiai lótuszt és az 5 értékes bőrápoló olaj kivonatát (bio Jojoba olaj, bio Ligetszépe olaj, bio Amaránt olaj, bio Édes mandula olaj és Shea vaj) tartalmazó testápoló krém intenzíven táplálja, helyreállítja és fiatalítja a bőrt.

BDIH minősített natúrkozmetikum.

SminkesAnyuci

2019. november 4.

Kismamaként mostanában csak természetes összetevőjű kozmetikumokra van igényem, ezt a DM-ben szereztem be olyan 1000 Ft körüli áron, és egy kellemes, könnyű, de mégis gazdag testápolónak érzem, ami gyorsan beszívódik és egy korábbi testápolóhasználatomhoz nem hasonlítható élménnyel ajándékoz meg a használata során. Még a pocakolajom (striák ellen kenem magam) használata után is profin beszívódik és isteni illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

mandula21

2019. október 24.

Jó illata van, bár nekem inkább marcipánosra hajaz, mint lótuszosra. Könnyen beszívódik, jól hidratál, szeretem és szerintem újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Kitts

2019. október 18.

Életem első testápolója, amit imádok. Iszonyat gyorsan beszívódik, szinte pillanatok alatt eltűnik a bőröm felső rétegéről, nem hagy zsíros utóérzetet, de közben érzem, hogy mélyen gazdagon hidratál. A fürdés utáni viszketésemnek nagyon jót tett.

+ nekem az illata is abszolút nyerő: tényleg különlegesen intenzív, a mandula érződik benne a leginkább, de nem édes cukormázas műanyag illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Dudoka77

2019. október 3.

A maradéktalanul felszívódó testápolók közé tartozik, szépen puhít és hidratál. Kis mennyiség is elegendő, mert elég kiadós, úgyszólván van benne anyag. Egy pontot az illata miatt vonok le. Személy szerint nem vagyok oda az émelyítő, savanykás-cukros, kissé művinek ható illatokért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Odil

2019. október 3.

Gazdagon hidratál, gyorsan felszívódik, az illata pedig valami random spa illat és egy finom szegfűszeges vonal csoda ötvözete, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Holdsarlo

2019. szeptember 13.

Nagyon szeretem, mert könnyű eloszlatni és egész gyorsan beszívódik. Az illata is tetszik, olyan mint egy gyümölcsös joghurté. Emellett az összetevői is szimpatikusak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Wattsy

2019. augusztus 4.

Nagyon jó kis testápoló, kevés is elég belőle és nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nagyon puhává teszi. Ha ezt hasznalom sose érzem azt hogy csak ül a bőrömön egy rétegnyi krém, amivel odaragadok mindenhova. Én az illatát is szeretem, de akik érzékenyek a különlegesebb illatokra, azoknak érdemes vásárlás előtt megszaglászni. Egyedül a kiszerelése nem tetszik, ez a tégely elég körülményes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Zsan31

2019. május 23.

Megvettem, mert megtetszett a leírása és a testradírjában nem csalódtam. Az illatát érdekesnek jellemezném, inkább azoknak ajánlom akik szeretik a különleges dolgokat. Az állaga krémes (annyira, hogy melegben illetve fűtés közelében nagyon folyós lesz), jól beszívódó formulája van. Kellemesen puha lesz a bőr és az illata is érezhető használat után egy ideig. Nem rossz kis termék, de én a pumpás testápolók híve vagyok inkább. Ennek ellenére másik verziót is kipróbálok majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

herczeghedi

2019. március 27.

Mindig is utáltam testápolót használni, egyiknek sem tetszett az állaga, nagyon lassan szívta be őket a bőröm és mindig maradt egy ragacsos érzés, ami miatt nagyon kellemetlenül éreztem magam. Tél végére viszont iszonyúan kiszáradt már a bőröm (leginkább a lábszáram és könyököm környéke) és muszáj volt elkezdenem használni valamit. Mivel mostanában gyakrabban kipattogott a bőröm a különböző tusfürdőktől ezért célzottan valami barátibb terméket kerestem és így akadt meg a szemem ezen a testápolón. Számomra az első meglepetést a krém állaga okozta, vizes textúrájának köszönhetően egy kis masszírozás után könnyen beszívja a bőröm és a ragacsos érzés is elszáll pár pillanat alatt. Az illata valami fantasztikus. Mióta megvettem minden fürdés után használatban van és a bőrömet is szépen rendbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

19zsofia90

2018. szeptember 23.

Nagyon szép összetevői vannak. Kellemes az állaga, viszont sajnos nem nekem való az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.