Organic Shop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. november 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tisztítja a bőrt, mely simább és selymesebb lesz. A bio kávé és citromfűkivonat tonizál, felfrissíti és megújítja a bőr természetes energiáját.

Nem tartalmaz parabént és szilikont.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Saku28

2021. szeptember 22.

Kicsit durva szemcsés, de maga a krém nem lenne rossz. Nagyon óvatosan használom, mert volt hogy megcsikart a szemcséje. Nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Herbst8101

2021. július 1.

Nagyon megszerettem ezt a terméket. A kombinált bőrömön nagyon ritkán merek olyan arcravalókat kipróbálni, amik radiroznak is mert eddig a legtöbb rontott a bőröm állapotán viszont ezzel nagyon jól kijön az arcbőröm. Úgy szoktam használni, hogy felkenem picit vastagabban, hagyom hatni majd 5-10 perc elteltével langyos vízzel lemosom s közben gyengéden masszírozom az arcomat. Számomra pont megfelelő az a radirozás, amit végez, puha, selymes az arcom tőle. Örülök, hogy végre sikerült olyat találnom, ami jó az arcomnak. Az illata is nagyon tetszik, nem is kerül sokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 1.

Nomchy

2020. december 15.

Az első ilyen termékem a barátnőmnek adtam, aki imádta. Feltöltte az arcát, felfrissítette őt a használata. Mivel ilyen szuper véleménnyel volt róla, így a lucky boxban kapottat már megtartottam magamnak (azt hiszem így lett belőle két darabom végül). Bent van a fürdőszoba szekrényben, kb két hetente eszembe jut és használom. Nem mondom, hogy csodaszer, de kellemes a használata. Az amúgy zsírosodó bőrömnek nem árt, pedig felkenve olyan fura tömény állaga van.
Hozzáteszem nem vagyok a fizikai hámlasztás híve, szóva mindig bűnbe esek, amikor ezzel radírozom a bőrőm. :D De mégis megteszem, szóva valami plusz csak lehet benne, hogy értenyúlok, ahelyett, hogy elraknám a fiókba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Bradshaw

2020. július 8.

Nekem ebben túl kicsik a szemcsék. Ez egy sűrű, tömör, zsíros krém. Ez után én nem használok hidratálót. Vegyesek az érzelmeim, mert én szeretni akarom, de valahogy nehezemre esik. Olyan mintha zsírosodást okozna, de nekem nincsenek pattanásaim tőle. El fogom használni, de nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

BlindedByLipstick

2019. június 7.

Nem. Nem, nem, nem. Az illata Nesquik, nem kávés, ami egyébként nem zavar. Zsíros, mintha egy nehéz arckrémmel akarnám megtisztítani a bőröm, eltömíti a pórusokat, nem, nem, nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

VictoryFord

2019. március 31.

Imádom az Organic Shop termékeit.
Viszont ez az első arc peeling amit kipróbáltam. Nagyon érdekes. Van benne par szemcse de a bőrradíokhoz köze nincs. Mégis puha és selymes,friss lesz használat után a bőröm . Az illata is jó,én imádom a kávés dolgokat. Azért az arcradírok után az orromon lévő miresszerek is halványabbak. Ezért 4*.
Update!!! Feljavíton 5*-ra. A harmadik használat után észrevettem,hogy halványodnak a mitesszerek,és a bőröm gyönyörű a használata után.
Heti egy alkalommal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Imádom az Organic Shop termékeit.
Heti egy alkalommal használom.

Kristalymolylepke

2019. március 28.

Nagyon zsíros nekem. Elhasználom, de volt már jobb peelingem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Nagyon zsíros nekem. Elhasználom, de volt már jobb peelingem is.

gothmarypoppins

2019. február 18.

Az arcomra nem kenném, könyökre vettem. Szépen puhít, utána a testápoló könnyebben beszívódik, és finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

czeilingerdorinaa

2019. január 8.

Még zsírosabbá tette a bőröm illetve kipattogok tőle, duzzadt piros pattanások keletkeztek az arcomon tőle. Lehet csak az én arcom nem bírja, de nekem nem jött be :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Andante

2018. november 17.

Gyengébb hámlasztó hatású készítményt kerestem, és abszolút elégedett vagyok a termékkel. Finoman tisztítja a bőrömet a kávészemcsék, imádom az illatát. Az ára pénztárcabarát, és kevés mennyiség is elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.