Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dgyongyi93, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. november 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Láthatóan fiatalosabb, feszesebb, erősebb és egészségesebb megjelenést biztosít a bőrnek. A kávé kivonat, az amino savakban gazdag selyem és a shea vaj különleges kombinációja kiemeli a bőr természetes szépségét.

Ár: 700 Ft , Eladó: redrick
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: --

Soraya

2020. június 29.

Sajnos egyet kell értenem a korábbi véleményekkel. Elhasználtam egy tubussal, de abszolút semmi hatását nem éreztem. Alig vártam, hogy elfogyjon. Az illata engem nem nagyon emlékeztetett a kávéra. Biztos nem fogom újravásárolni. A márka ásványterápiás, borágós, csattos kiszerelésű pakolása viszont nagyon bevált, és sokkal kiadósabb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Sahrazad

2020. június 15.

Sajnos én is azok táborát gyarapítom, akinek nem vált be ez a maszk. Nagyon kellemes az illata, az állaga, de sajnos felkenés után úgy néz ki az arcbőröm, mint aki leégett a napon. Rákvörös. Nem tudom ez a pirosság mikor múlik el, mert kb. ez az eset 10 perce történt. Olvastm még itt a vélemények között hasonló tapasztalatot, állítólag 1 órát tart ez a pirosság... meglátom. Mindenesetre óvatosan ezzel a maszkkal, az én érzékeny és vékony bőrömre nagyon irritálóan hatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

szzh01

2020. június 14.

Felcsigázott a gyönyörű INCI, a sok szuper összetevővel: értékes olajok, kávé, koffein, selyemkivonat, hyaluron, stb, lelkesen rohantam érte az online shopba, hogy reggeli ébresztő arcpakolásként szépüljek tőle. :-)
Lelkesedésem azonban pár alkalom után alább hagyott.
Szinte magam sem akarom elhinni, de tényleg nem csinál semmit ez a pakolás! :-(

Olyan, mintha egy átlagos hidratáló krémet kennék fel. Sőt, van egy furcsa tulajdonsága. Amikor felviszem, úgy tűnik, mintha azonnal beszippantaná a bőröm, s újabb rétegeket igényelne még. Ehhez képest lemosáskor (általában zuhanyzás előtt használok pakolásokat, mert úgy könnyű lemosni), fél órán át csorgathatom az arcomra a vizet, még akkor is ott marad egy csúszós réteg - akkor is ha nagyon moderált mennyiséget hordtam fel a pakolásból.
De ez a kisebb gond, a nagyobb az, hogy semmilyen változást nem veszek észre előtte-utána. Nagy csodát tudom, nem kell várni egy arcpakolástól - különösen ha az embernek rendszeres és jó napi bőrápolási rutinja van - , de azért mégis csak illene valaminek látszódnia.
Szerintem egy teljesen felesleges, hatás nélküli termék, amit őszintén nem értek, hogy miért nem működik egyáltalán. A maradékot majd elkenegetem a kezemre, hogy ne vesszen kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 14.

Lelkesedésem azonban pár alkalom után alább hagyott.
Szinte magam sem akarom elhinni, de tényleg nem csinál semmit ez a pakolás! :-(

purpleturtle

2020. május 27.

Szerencsére nem pattogtam ki tőle, nem is csípett, de olyan rákvörös az arcom a használata után, mint aki elaludt a napon. Még az is egyértelműen látszik, hová volt kenve krém és hová nem.. :D A pirosodás kb egy óra alatt múlik el (ezért reggelente nemigen használható), ezt leszámítva nem ártott. Sajnos nem is használt. Nem szeretek kidobni semmit, így valószínűleg szép lassan elhasználom esténként.. De biztosan nem veszem meg még egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Timi0102

2020. május 8.

Ki akartam próbálni egy új arcpakolást és erre esett a választásom, elég baráti volt az ára, gondoltam nem vesztek sokat. Eleinte nem volt semmi gond vele, nem volt egy nagy szám, kicsit puhábbá tette az arcbőröm. Viszont pár használat után mindig másnapra nagy kiütések jelentek meg az arcomon. Nem tudtam biztosan betudni ennek, de nem mertem azóta használni, de miután elolvastam az itteni véleményeket biztos vagyok benne, hogy ez okozta. Landol is a kukába, soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

Torulke92

2020. április 29.

Éjszakai hidratálónak használom maximum, de annak is elég ritkán, mert egy vékony réteg és másnapra tiszta pattanás az arcom. Eltömíti a pórusokat, nem hagyja lélegezni a bőrt. Nem egy jó termék sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

ahpanna

2020. április 12.

Többször használtam, mert szerettem az illatát, illetve közvetlen használat után puhábbnak éreztem a bőröm, viszont ennyi, semmi csodát nem tett a bőrömmel hosszú távon sem. Viszont az utobbi pár alkalommal valamiért nagyon csúnya bőr kiütést okozott (és hála az itteni véleményeknek, sikerült rájönnöm, hogy ez okozza). Használat utáni reggelre apró kiütések lettek az arcomon. Nem fájt, nem viszketett, de több napba telt mire elmúlt. Sajnálom, az illata és az állaga végett szerettem, de nálam a kukában végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

pagangoddess

2019. december 8.

Többször használtam, mióta pár hónapja megvettem, így ma este is úgy tettem fel, hogy jó lesz.. Hát nem:((( Kb 5 perc után csípni, égetni kezdett és miután lemostam, az arcom olyan piros lett mint akit jól pofon vágtak... Azt hiszem soha többet! Sajnálom nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 8.

misshkitty701

2019. október 1.

Az első két alkalommal amikor használtam nem volt tőle bajom, selymes, puha lett a bőröm. Azonban legutóbb nálam is jelentkezett a használata után nem éppen enyhe bőrpír. Nem értem mi lehet a baj, de csalódott vagyok, mert jónak ígérkezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

RachelZ

2019. szeptember 1.

Nem árt, de nem is használ. Középszerű termék, egyetlen különlegessége az illata- ami isteni. Önmagában csak az illatáért biztos, hogy nem éri meg, semmi különöset nem tesz a bőrömmel, egy könnyed kis pakolás, de ennél azért többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Silk Amino Acids, Sodium Hyaluronate, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).