Organic Surge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 18.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Natúr tisztító arcradír minden bőrtípusra. Csak természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

encimokus

2013. június 24.

900 ft-ért vettem a müllerben organic surge kiárusításon. Nekem még ennyit sem ér, szerintem borzalmas. Előnye, hogy óriási kiszerelés, de ezzel ennyi. Kevés radírozó anyag van benne, rendkívül folyékony, és egyáltalán nem érzem, hogy radírozna, miután fele elfolyik mindenfelé. Testradírnak fogom elhasználni, mert arcra semmit sem ér. Natúrcucchoz képest még az összetevői is csapnivalók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 24.

biolumi

2013. június 24.

Valóban drága. Én anyukámnak vettem tavaly karácsonyra és még van belőle,szóval sokáig elég. :)

Bevallom,néha én is használom.. :P

Finom az illata és nem sérti fel a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Bevallom,néha én is használom.. :P

Finom az illata és nem sérti fel a bőröm.

Oraculum

2012. december 22.

Frissító arcradír, kisimítja a bőrt mosakodás után, finom, gyengéd illatú, de elég drága :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: PEG-20 Stearate, Glycerin

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.