Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Pillekönnyű állagú, fényvédővel gazdagított készítmény, amely a mindennapi ártalmakkal szemben 24 órás hidratálást és védelmet biztosít a kéznek és a körömnek. Édesmandulaolaj-tartalmának köszönhetően puhítja és simává teszi a bőrt.

dizabella01

2017. január 21.

Jó kis krém, nagyon kellemes az illata, teljesen felszívódik és jól hidratál, 5 csillagot nem adok, mert találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

tani

2016. december 6.

Egyszer próbáltam a krémet. Jó az állaga. Az illata kellemes, ragaszkodó. Sajnos a hatása gyorsan múlik. Kb. fél óra alatt újra száraz a kézfejem, pedig nincs extra hatásoknak kitéve. Lehet, hogy sokkal zsírosabb krémre van szükségem. Nem vásároltam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Virvatuli

2016. október 19.

Óó, ez még van? Régebben használtam, könnyű állagú, kellemes illatú krém. Jól hidratál, de nagyon száraz kézre, hideg időre nem az ideális megoldás. Én itthonra használtam, naponta többször kentem kézmosás, mosogatás után, elég sokáig kitartott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 19.

sterlingsilver

2016. január 4.

Nehezen issza be a bőrünk, pedig nagyon száraz apukámé és az enyém is. Sajnos 2 flakonnal van, így hogy ne menjen kárba, el kell használnunk, de nem fogjuk újra megvásárolni :( Az illata viszont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Moonbride

2015. november 13.

Egészen kellemes élmény kenegetni, hamar beissza a bőröm, az édeskés illatát hidegebb időben nagyon szeretem. A hatása nekem megfelelő, igaz amikor az igazán csikorgó-bőrrepesztő hideg köszönt be, akkor bizony már kevés a tudása... A körmeim állapotának javulásához lehet hogy hozzájárult, de mivel vitaminokat is szedek, nem tudom,mennyiben. Összességében nem rossz egyáltalán, négy csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

vanitas

2015. július 3.

Szerettem,nagyon finom mandulás illata van,és jól funkcionált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

Szerettem,nagyon finom mandulás illata van,és jól funkcionált.

pandus

2015. július 3.

Rendszeresen használom a sima kézkrém párjával együtt felváltva. Gyorsan beszívódik, jó illata van és megfelelően hidratál. Általában nem szokott sem a körmömmel se a kezemmel probléma lenni, mosogatás, takarítás után kenem be vele a kezemet, hogy a tisztítószerek ne szárítsák ki. Az én igényeimnek teljesen megfelelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

snowyfairy

2015. május 11.

Jól hidratál ez a kézkrém, és mivel nagyon folyékony sokáig elég is. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

trisztan

2015. április 17.

Illatra kellemes, állaga nekem elég híg, de ehhez képest egész jól hidratál és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 17.

lorik.laura

2015. március 5.

Én is a körömágyam miatt vettem meg, nagyon ki volt száradva de kb a sz*rnak adtam egy pofont, semmit sem ér, nehezen szívódik be, számomra az illata förtelmes...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak