Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

jane79

2019. május 11.

Amikor megjelent,kipróbáltam, nem tetszett, nem száradt meg. Nem védett az izzadás ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

fomnaba

2019. március 1.

Az illata jó, az adagolása pocsék. Sajnos nagyon izzadós vagyok, úgyhogy én izzadok emellett is, csak estére, itthonra használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

nita99kasler

2018. február 17.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Nincs erős illata, így parfümmel keveredve sincs “pacsuli” szagom. Nekem nem okoz gondot az adagolása, kézzel viszem fel. Viszonylag gyorsan beszívódik, nem kelt sokáig nedves érzetet. A dezodoráló képessége számomra tökéletes, pedig elég izzadós vagyok. Kíváncsian várom vele a nyarat.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

anoemi

2017. április 11.

Télen vettem egyet, de a használata nekem nagyon macerás. Csak az ujaimmal tudom normálisan felvinni, sosem tudom belőni a megfelelő mennyiséget, de ahhoz, hogy ezt elnézzem neki, nem nyújt kiemelkedő teljesítményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

niki33

2017. február 22.

Most akadt a kezembe, elcsodálkoztam, hogy jè ilyet is rendeltem? Ami nagyon tetszik az a púderes illata, ami tartós. Ami nem tetszik, az az adagolója, amiből vagy túl sok jön, vagy kevès:( Ha változtatnak ezen, lehet, hogy újravennèm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

csokibeka

2017. január 20.

A használata borzalmas...gondolom a tubussal kéne szétkenni a neo mintájára, de ez arra alkalmatlan, így kézzel kell szétkennem sokszor, majd kezet mosni...hát mit ne mondjak...Kevés kell belőle egyébként és a hatása is elég jó, így télen nekem tökéletes. Az illata nagyon visszafogott, kellemes, nekem kifejezetten tetszik. A kiszerelés miatt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

6vilag

2016. október 15.

Kifejezetten téli használatra vettem, mert reggel megőrültem, hogy iszonyú hideg dezodort fújkáljak magamra. Gondoltam, hogy biztos, hogy ezt direkt erre találták ki. Enyhe púderes illata kísér még este is. Mellé a parfümöt is bátran lehet választani, ez biztos nem nyomja agyon az illatukat.
Nem ragad, nem fogta meg a ruhámat, illata sem zavaró, szerintem egy tubus jó sokáig kitart. Könnyű adagolni, szerintem magával a tubussal kell szétkenni, legalábbis én így teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 15.

fdorottya

2016. július 6.

Nekem sajnos nem jött be, de anyukám maximálisan meg van elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Nekem sajnos nem jött be, de anyukám maximálisan meg van elégedve vele.

szanika

2016. május 30.

Az illata semleges, nem tolakodó, szinte nem is érezni. Az állaga krémes. Az adagolással nagyon vigyázni kell, mert én az első használat alkalmával túl sokat nyomtam belőle és fehérre színezte a felsőmet. Napközben nem merem használni, mert nehéz megtalálni a megfelelő "adagot", de mivel nem akarom a kukába dobni, így az esti zuhi után néha eszembe jut használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Cu2tka-baba

2015. február 15.

Árban jó, nem szárít. A krém hamar felszívódik és egész hatásos is. Nem okoz irritációt. Nagy melegben azért használok egy erősebbet is, de abszolút korrekt kis cucc, főleg hogy gyakran akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3