Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Jázmintea, vadrózsa és fehér fák aromájával.

NeversaynotoPanda

2016. április 20.

IMADOM. Nem tudom es nem is akarom megmagyarazni miert. A legjobb!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

IMADOM. Nem tudom es nem is akarom megmagyarazni miert. A legjobb!!!

lavalampa

2015. augusztus 17.

Imadtam,testpermete orok kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Imadtam,testpermete orok kedvenc! :)

trisztan

2014. október 19.

Oriflames tusfürdők közt kellemes meglepetés volt. Kellően sűrű zselé, nagyon jó az illata, és sokkal jobban habzik, mint általában az oriflames tusfürdők, és az illata is sokkal tovább megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 19.

asztromélia

2014. április 23.

Épp most kezdtem el használni, tavasz van a tusfürdőnek pedig igazi tavaszi virágillata. :) A habzása talán lehetne jobb is, de nem bánom hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

Blame

2013. augusztus 23.

Kellemes nyári tusfürdő és az illata is viszonylag tartós lehet, mert már egyszer megdicsérték rajtam, hogy milyen jó illata van. Bár sajnos én még fürdés alatt is alig érzem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

ursus

2013. augusztus 1.

Szuper illat! Az egész termékcsalád szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Szuper illat! Az egész termékcsalád szuper!

Habchók

2013. július 28.

Nem szárít, az illatába pedig teljesen belevagyok szerelmesedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Nem szárít, az illatába pedig teljesen belevagyok szerelmesedve!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)