Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bester

2013. április 8.

Teljesen átlagos maszk kicsit még gyengébb is szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

Teljesen átlagos maszk kicsit még gyengébb is szerintem.

x

2013. március 24.

Elég ritkán használok maszkokat, ez az egyik, amit kipróbáltam, tetszik, kellemes illat és állag, és antioxidánstartalmú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

dorcus89

2012. november 24.

Nagyon sokáig elég és nagyon jó az illata is. Én kicsit többet hagytam fent mint az előírt idő, mivel úgy nem száradt meg rendesen ezért voltak részek amit olyankor nehezebben szedtem le. Ha használom az arcom sokkal üdébbnek és frissebbnek látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

cukee

2012. október 9.

Szerintem nagyon szépen összehúzza a pórusokat, kisimítja, feszesíti a bőrt. Anyukám másnap jegyezte meg, hogy de szép most az arcom! :) Az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Odil

2012. január 31.

Fura volt lekapirgálni a nem lehúzott részeket, de a hatása teljesen kellemes. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Szép

2012. január 17.

Nekem tetszett.Puha a bőr utána és simább érzete van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Nekem tetszett.Puha a bőr utána és simább érzete van.

Nefertiti

2011. december 9.

Nekem bevallt. Felfrissiti a bort, eltavolitja az szennyezodest es azelhalt bordarabkakat. A kisebb mitiszerekkel is elbanik. Kicsi kiszereles, megis sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

rianna

2011. október 4.

Semmi különös. Nem éreztem utána tisztábbnak az arcom mint előtte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 4.

Semmi különös. Nem éreztem utána tisztábbnak az arcom mint előtte.

javgke

2011. augusztus 1.

szeretem, felfrissíti az arcom, szépen kitisztítja a pórusaimat. és egyáltalán nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

füstös hóvirág

2011. június 29.

Az illata olyan savanykás, áfonyás, könnyű használni, tökéletesen lehúzható. Hatása nem nagyon érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid