Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Professzionális hatást keltő, kiváló minőségű szemhéjárnyaló, amely könnyen elkenhető a szemhéjon. Hat paletta árnyalatai közül választhat. Az egyes triók szemhéjárnyalói színben harmonizálnak. A palettához 2 applikátor tartozik.

Kiszerelés: 2,7 g

Ár: 1000 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Asztrid

2014. július 1.

Nekem is a Smoky Brown van meg, amit kifejezetten azért rendeltem meg, mivel matt. Mattnak matt, a tartósságával sincs gond, viszont nehezen lehet eloszlatni, a bézs szín nálam kifejezetten porlik. Ami elég kellemetlen mikor a frissen spirálozott fekete szempilláim tövére ráhullik a bézs szemhéjárnyaló...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

laguna

2013. október 16.

nekem egy smoky brown nevű van, amiben egy barna, egy fekete és egy bézses árnyalat van. a két sötét szín teljesen matt, ami azért jó mert a barnával még a szemöldököm is meg tudom csinálni, bár másnak lehet, hogy ehhez túl sötét lenne. elég erős a pigmentációjuk is, és jól el lehet őket dolgozni. a legjobb nude kombináció. az ecsetek viszont nem jöttek be, bár viccesen el vannak dugva :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Manciska

2012. október 7.

Nekem a Shimmering Green árnyalat van meg. Összességében meg vagyok vele elégedve, szépen el lehet dolgozni és tartós is, azonban a legvilágosabb árnyalat a benne lévő nagy csillámok miatt majdhogynem hasznavehetetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

boxa

2012. július 17.

Nagyon szeretem, könnyű a benne lévő dundi végű ecsetcserűséggel macskaszemet satírozni, a fehér kiváló a szemzugba és szépen összelehet a három színt dolgozni. Nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

strawberry

2012. január 30.

Nekem elég jól bevált, de az árával nem vagyok elégedett, annyira nem szerettem meg...elég erős a szín, de szépen össze lehet dolgozni a két ecsettel. Nekem is ez a füstös van meg. Tudom mellé ajánlani az Avontól a Jillian Dempsey professzionális szemceruzát, együtt szédületes párost alkotnak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol