Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

katuc77

2014. november 18.

Feketét rendeltem, direkt azért, mert azt írták róla, könnyen lehet vele dolgozni. Lehet, hogy az én ügyetlenségem, de nagyon nem vált be. Maszatolódik, és bármennyit próbálkoztam, nem tudtam szép vonalat húzni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Bettina0123

2014. július 27.

Feketém van, szerintem egész jól lehet vele rajzolni. Egy a baj vele, hogy nagyon könnyen kendőik. Véletlenül a szememhez nyúlok, és el is van rontva a smink...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Asztrid

2014. július 1.

Feketét rendeltem, de nagyon megbántam... ahogy írták előttem is, egyenetlenül jön belőle a festék, szinte használhatatlan...ha egy sima filctollal megpróbálkozom, lehet, hogy jobb eredményt kapok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Doruss

2014. június 30.

A barna változat valami katasztrófa, pedig kétszer is nekifutottam ls vettem belőle. Annyira egyenetlenül jön a festék belőle, hogy úgy kell pingálni mire lesz egy elfogadható vonal. Ha lesz.
Viszont a fekete változata elég jó, az beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Viszont a fekete változata elég jó, az beválik.

cinoci

2014. június 1.

A barna színű tus van a birtokomban. Ritkán használom az eredeti funkciójában, leginkább azért, mert elég halvány a színe, én pedig jobban szeretem az erősen pigmentált tusokat.
A szemöldökömben van egy kis hézag, amit viszont ezzel tökéletesen ki lehet tölteni, teljesen élethű szálakat lehet vele rajzolni! Szemöldökre használva 5, szemre viszont 3 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Dorka93

2014. május 20.

Nem szerettem, de nagyon sokáig kitartott.. vége felé már nagyon színtelen volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Danina9592

2014. április 22.

Hát nekem nem bejövős. Megvettem, de minek? Először is nekem nagyon vékony, legalább ötször kell áthúzni a hegyével, hogy elég vastag legyen. Másodjára, hamar kifakult, most már csak az oldalával tudok dolgozni, pedig még alig használtam. Harmadjára valami elképesztően büdös, még a többi hasonló termékhez képest is.
Pozitívum: Elég tartós... miután felkentem belőle egy litert.
Elfogom használni, de soha többé nem rendelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Pozitívum: Elég tartós... miután felkentem belőle egy litert.
Elfogom használni, de soha többé nem rendelek!

kissnoncsa

2014. február 19.

Nekem nagyon nem vált be, sosem annyi "tinta" jött belőle, mint amennyit én szerettem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

DFI

2013. december 30.

Ezt szerettem, vagy két éve megvan, de még mindig használható, viszonylag tartós, főleg primerrel, elég intenzív, a hegye is jó. Most cseréltem le az essence 24 órásra, amely primer nélkül is iszonyú tartós. Négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 30.

Galadriel

2013. december 30.

Szempillaspirállal volt akcióba, akkor vettem meg. Sokáig bírja, nem szárad ki. Szerintem nem igazán intenzív a színe, viszont szépen lehet vele dolgozni. Az illata viszont eléggé alkoholos :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.