Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tündöklő szemek, egyszerűen, pontosan. Könnyed textúrájának köszönhetően egyenletes színt eredményez. Hidratálja és puhává teszi a bőrt. Összetevőjének (Metashine-gyöngyök) köszönhetően hihetetlen fényt és csillogást biztosít. Koncentrált, lifting-hatású bőrfeszesítő kivonatot tartalmaz.

Kiszerelés: 1.6  g

0bikbik0

2016. július 22.

Évekig volt az alapsminkkészletem része, bár nem voltam maradéktalanul elégedett vele, de nem igazán kerestem jobb megoldást. Alap nélkül és alappal is össze vissza kenődik, összegyűlik a szem redőiben, foltosan kopik... De: könnyű felvinni, könnyű utána igazítani napközben, kezdő sminkesnek, és gyors igazításra tökéletet, és ráadásul abszolút táskabarát forma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

MulBria

2016. június 8.

Természetes hatás és nagyon tartós szemhéjalap nélkül is. Nagyon könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Tardie

2015. szeptember 10.

Imádtam. Amikor siettem csak felkentem egy kis szempillaspirállal és voilà! A hatás természetes, mégis több mint egy sima szemhéjpúder. Kár, hogy nem lehet már kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

alexandra95

2015. június 14.

Nagyon szeretem.Ügyetlenül sminkelek,de egy ici-pici szemhéjpúder mellé és már indulok is.
Nekem nem lett csíkos és a szemráncaimban sem gyűlt össze,este pedig könnyen letudtam mosni.
Nálam alaptermék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

Nálam alaptermék.

mariann25

2015. május 1.

Nem vagyok túlzottan elájulva tőle, a katalógusban sokkal szebben mutatott, mint rajtam. Tudom a fények meg minden, de tényleg más lett a színe..Viszonylag tartós, nekem kicsit nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

lovecosmetic

2013. december 11.

Nekem 5 árnyalatban is megvan! Szuper könnyű a használata,diszkréten csillog,krémes és jól pigmentált,de nem az a vadító színű,inkább a hétköznapokra ajánlom!Használat után várni kell egy fél percet csukott szemmel,mert ha nem hagyunk időt neki a száradásra,akkor bizony becsomósodik a szemünk ráncaiba.De megvagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

melindae

2013. október 14.

Szárazabb szemhéjan viszonylag sokáig kitart, de...nemtudom...szerintem felkenve elég "olcsó" hatást kelt...A lilás árnyalat inkább rózsaszín ! Nemvenném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

leba

2013. augusztus 16.

Két szín van belőle, lila és Ezüst. Annyira nem vált be. Hamar csíkozódik, összegyűlik a ráncban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

bőregér00

2013. július 9.

Nagyon szeretem, könnyen tudnak vele dolgozni az olyan szerencsétlenek is, mint én :D A Desert Brown elnevezésű árnyalatot használom és olyan szépen kiemeli a zöld szememet :) Hatalmas kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

orsolyanovak

2013. január 24.

Nagyon ritkán sminkelek, de akkor ez biztos szerepel benne. Annyira tökéletes az állaga, szerintem nagyon praktikus a kiszerelése is ,mert a kevésbé gyakorlottak (pl.:én:)) is könnyen boldogulnak vele. Nekem egy ilyen ezüstös-fehéres szín van meg belőle és pont ezt az árnyalatot kerestem már nagyon régóta. Ez a tökéletes szín, inkább selyemfénye van szóval szerintem, aki szereti az hétköznap is használhatja. Ha akciós lesz biztos rendelek még más színben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Coconut Oil, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Palmitic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Octyldodecanol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.