Oriflame Beauty Matte Control  Mattító Kőpúder

Oriflame

Oriflame Beauty Matte Control Mattító Kőpúder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ultrafinom kőpúder, amely zeolittartalmának köszönhetően tökéletesen matt bőrfelszínt eredményez. Kombinált és zsíros bőrtípusra ajánlott.

Kiszerelés: 8 g

2 árnyalatban kapható.

Julus92

2019. augusztus 10.

Tiniként használtam, akkoriban szerettem, szépen mattította és egységesítette a bőrömet, mára már találtam sokkal jobb púdereket hasonló árban. Az apró ráncoknál már fontos az, hogy minél finomabbra legyen őrölve a por.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

makka

2014. december 18.

Kiválóan mattítja a bőrömet T-vonalban! Napközben szükséges az "utánigazítás", de szerencsére keveset kell használnom belőle, meg sem látszódik a bőrömön, hogy van rajta púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

jampiangel

2014. február 14.

Kitűnően mattít, mostanában csak alapozó nélkül használom mert nem sok a bőrhibám, a fedése megfelel. A világosabbat használom, az én arcom picit sötétebb de viselés közben még változik a színe. 8-10 óra után átfénylik de egyébként tartós és szép bőrfelszínt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

K.Hedi

2013. november 9.

Nagyon szeretem, már évek óta használom. Szerencsére a bőrszínemhez pont jó a világosabbik szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Jelenleg azt használom,de a Silk Touch kőpúder szerintem jobban mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Jelenleg azt használom,de a Silk Touch kőpúder szerintem jobban mattít.

Orsyna

2013. február 15.

Sajnos az a baj hogy kevés a színválaszték vagy túl világos vagy túl sötét.?
Az oriflames púdereknél ezt tapasztalom.Az én bőröm nem falfehér de nem is sötét hanem kellemes barack színű úgyhogy vigyázni kell vele csak télen használom a light/medium árnyalatát de amúgy tényleg selymes és beivódik az olajos bőrömbe és finom könnyű.De többször felkell tenni ha zsíros a bőr.Jó a szivacsa bármikor előkaphatom a beépített tükör praktikus.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Sajnos az a baj hogy kevés a színválaszték vagy túl világos vagy túl sötét.?

Habchók

2013. február 8.

Nekem sajnos sosincs teljes szerencsém ezekkel a púderekkel. Mert ez a fajta a bőrömhöz túl világosnak bizonyult, így vigyázni kell nagyon hogy milyen termékekkel használom együtt és ne hassak betegnek. De valóban ultra finom, könnyű felvinni a felületre, viszont arra figyeljünk, hogy gyengén fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Antioxidánsok: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).