Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilla91, Módosítva: 2013. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erősít, véd és ápol. Kalciummal és E-vitaminnal gazdagított. Látható eredmény, akár 3 nap alatt.

Kiszerelés: 7  ml

Piedra

2016. november 21.

Nem vagyok nagy körömlakkos, és gyengék a körmeim is. Alapvetően nem rossz termék szerintem, amíg fent van, szépek a körmeim, van egy kis szolid színe, viszont körömvégeknél már 2-3 nap után lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Black Fairy

2014. november 5.

Ezt a körömlakkot nagyon szerettem, kellemes volt az állaga, nagyon jó kis körömerősítő volt, könnyű volt használni...nem újra vevős termék, de azért egészen meg voltam vele elégedve...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

Keren

2014. január 14.

Alaplakként, valamint fedőlakként is használtam már és egyik helyzetben sem bántam meg. Kicsivel tovább tartanak a körömlakkjaim, ha ezt használom melléjük.

Az ecset részét kimondottan szeretem! *-* Nagyon könnyen, akár egy húzással fel lehet vele vinni a lakkot úgy, hogy az egész körmöt fedje, de mégse menjen rá a bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

almarek

2013. december 3.

Pillanatok alatt megszárad, 2-3 rétegben pedig már gyönyörű színe van. Láthatóan erősíti is a körmöket. Nekem nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Orimaniac

2013. március 20.

Én körömlakk alá használom alaplakknak, arra pedig kifelyezetten jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Én körömlakk alá használom alaplakknak, arra pedig kifelyezetten jó.

bandita

2013. február 2.

Ez a lakk nekem sem vált be. Krémes felület, szép, de nem sokáig gyönyörködhettem benne egyszer sem. Gyorsan felvált a köröm szélénél, aztán már húzhattam is lefelé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 2.

Lilla91

2013. január 27.

Lehet hogy a rossz körmeim miatt de nàlam 1 maximum 2 nap után elkezd lepattogni. Ezért különösebb hatást sem vettem észre mivel körömlakklemosóznom kell ami megint csak árt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lásd még: algakivonat.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.