Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

A selymes hatású, fekete színű szemkontúrzselével egyszerűen hangsúlyozhatja szemeit, precíz szemkontúr a szemkontúrzselével. Hosszan tartó, intenzív színhatást és egyenletes fedést nyújt, akár 24 órán keresztül. A hozzá tartozó, ferde vágású applikátora hibátlan felvitelt tesz lehetővé.

Kiszerelés: 3 g

Yumechan

2018. március 10.

Nagyon szeretem, szépen lehet vele dolgozni, sokáig a saját ecsetét használtam, de azért egy normálissal sokkal könnyebb felvinni. Szép a színe, szépen megmarad, nem mosódik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

danna113

2017. január 29.

Habár kicsit szárazabb, mint egy gél én nagyon szeretem, mivel ez az egyetlen olyan tusom, ami amelett, hogy tökéletes fekete, miután felrakom egy nanométert nem mozdul el. Végig lehet vele bulizni egy éjszakát, aztán benne elaludni és a helyén marad. Nem a vele kapott ecsetet használnom, de nálam ez alapvető, így nem is fogom fel hibaként. Elég sokáig kitart, tovább, mint mondjuk egy filc tus. Sokan félnek amúgy tőle, mondván nehezebb használni, de szerintem annyira könnyű használni, hogy kár aggódni. Az ára teljesen korrekt meg teljes áron is. Remélem, hogy nem vonják ki teljesen, vagy ha integrálják a the one vonalra, akkor nem változik a formula, mert ez úgy tökéletes, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

yudiger

2017. január 15.

Elégedett vagyok. Pontos vonalakat (vékonyat és vastagat is) lehet húzni vele. Sokkal jobban tudom használni, mint a hagyományos szemceruzát, és nekem nem is maszatolódik el. Valóban, ahogyan többen is írták, célszerű másik ecsettel használni, nem azzal amit adnak hozzá. Az enyémnél nem tapasztaltam, hogy morzsásodna, vagy nehezen eldolgozható lenne. Egy éve van meg, rendszeresen használom, és nem érzékeltem, hogy száradna (igaz, hogy használat után azonnal lezárom). Sokkal tovább lehet használni, mint egy ceruzát, ezért bár drágább mint a kategóriájában kapható szemceruzák, mégis gazdaságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

Dorisz1990

2016. július 31.

Nagyon sokáig használtam ezt a tust, nemrég fogyott el. Én is másik ecsetet használtam hozzá és nagyon tartós hatású ez a tus és hamar szárad, jó az ár érték aránya. Annyit sajnalok hogy régóta nem láttam az oriflame katalógusban pedig szívesen vettem volna még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

ipszilonze

2016. május 24.

Igaz, hogy az ecsete semmit nem ér, de egy másik tusecsettel nekem egyszerűen fantasztikus. Kitart egész nap, nem fényes, viszont elég krémes, könnyen lehet vele dolgozni. Arra viszont érdemes vigyázni, hogy ne maradjon sokáig nyitva, mert lég hamar kiszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

Nikike29

2015. december 14.

Hónapok óta rakosgattam ide-oda, mert nem használtam előtte zselés tust, és a hozzá kapott ecsettel képtelenség volt használni. Majd nemrég megkaptam a Real Techniques szemrevaló ecsetkészletet, amiben egy szupi vékony tusecset van, naaaa ezzel együtt álom ez a tus! Életem legjobb tusvonalait húzom azóta! Bár valószínűleg ez nagyban az ecsetnek köszönhető, de a a festékkel sincs semmi baj :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

littlebunny

2015. április 26.

Magát a tust nagyon szeretem, de az ecset hozzá tényleg borzalmas. Másik tusecsettel viszont tökéletes! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

pbetti97

2015. március 28.

A hozzá járó ecsettel lehetetlen használni,így először nem is tetszett,majd amikor egy másik tusecsettel próbáltam,nagyon meglepődtem.Nagyon pigmentált és iszonyat krémes.Tartós,és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Priscilla

2015. január 12.

Nagyon örültem , mikor megláttam 2014. decemberében a katalógusban. Meg is vettem 1200 ftért. Végre ki is próbálhattam, de nagy csalódás ért, mert sübübb az állaga mint az átlag gél tusoknak. Morzsálódik, amit óvatosan egy nagy pufi ecsettel le kell seperjek,mert bármi mással elmaszatolnék a fejemen egy nagy feketeséget. Cerúza hatás, nekem nem tartós. Primer ide vagy oda, nekem a Catrice géltusom 16-18 órákat birt ki. ... kicsit csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

viktória93

2014. november 16.

Hónapok óta használom, nagyon jó termék, szép intenzív fekete színe van. Szerencsére hamar belejöttem a használatába, de nemrég vettem hozzá egy Mülleres tusecsetet, azzal alkotnak igazán jó párost. :) Nekem még mindig nincs az állagával semmi baj, így jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.