Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

590,- Oriflame Beauty Wonder Colour Ajakrúzs
Ár: 590 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
kincsq

2018. május 16.

Szeretem ezt a nude színt magamon. Más rúzst én nem igazán használok, így nem tudom mit kell várni ezektől a termékektől, de nekem teljesen jó. Igaz, nem tartós. Ezért a 4 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

katinkapls

2017. augusztus 18.

2 árnyalat van meg belőle, az egyik egy nude a másik pedig egy vörös szín. A tartósságuk nem a legjobb, többször fel kell kenni újra, de ez szerintem a nagyon krémes állag miatt is lehet. A nude színnél szerintem ez nem túl nagy probléma, mert könnyed felvitelének és világos színének köszönhetően bármikor egyszerűen újrarúzsozhatunk, de azért ezt a piros színnél már nem kockáztatnám meg. Mindenesetre 3*-t megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

0bikbik0

2015. augusztus 19.

Beige Wonder árnyalatom van meg. Átlagosan tartós, nekem - aláhidratálás mellett - nem szárít. A színt is eltaláltam, kár, hogy már nem lehet kapni, újravenném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

ladri

2015. május 25.

Nekem Garnet Attraction árnyalatban van meg, nagyon szép színe van, krémes, jól fed, elég tartós is, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Dorka93

2014. május 30.

Utolsó utolsó alkalommal vettem meg a Garnet Attraction árnyalátában pár száz Ft-ért.Nagyon szép árnyalat, nem vagyok egy rúzsos típus úgy érzem a rúzzsal mindig figyelni kell de szeretem őket használni alkalmakkor hétköznap inkább színezőket használok.. Na de ez a rúzs nagyon csúcs és szép vékony rétegben fed. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Maniac

2014. április 17.

3 árnyalatban van meg nekem: Pink lady (meggyszörp), Warm peach (gyöngyházas barack), Red devotion (telt bordó). Mindenképpen hidratálni kell használatuk előtt, különben beleülnek a ráncocskákba. Telt színük van, viszonylag tartósak, egyenletesen kopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.

fairynorah

2014. április 9.

*Pink Lady*
Igazi Barbie-pink szín :D Sokáig csak itthon mertem feltenni, aztán valamelyik nap úgy gondoltam, hogy maximum hülyének néznek :D Imádom! Feltűnő, de ettől valahogy extrábbnak érzem magam, pedig nem igazán szeretem ,ha megnéznek, meg sőt...de ez a rúzs...*-* szeretem! Könnyen kenhető, élénk színű, viszont a tartóssága nem a legjobb, pár óránként újrakenős, még ha nem is iszik-eszik-puszilkózik az ember...:/
FIGYELEM! A kövi katalógusban lesz utoljára rendelhető ez a rúzs! (ápr. 15-én nyit a katalógus)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

*Pink Lady*

Krisztikee

2013. november 5.

Nekem Total Nude van. A színét egyszerűen imádom, de tényleg nagyon fontos ennél a rúzsnál, hogy csak "tökéletes" ajkakra kerüljön fel. Nem árt előtte radírozni. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Hoppjulika

2013. október 24.

Én a Blossom Petal árnyalatot rendeltem meg. Krémes állagú, de egyáltalán nem tartós. Ez az árnyalat kb. annyi színt és fedést produkál, mint egy gyöngyházfényű ajakápoló. Sokkal többet vártam tőle, nekem csalódás, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 24.

kamillatea

2013. augusztus 12.

A Coral Wave és a Pink Lady árnyalat van meg nekem. Könnyen felvihető, krémes, gazdagon pigmentált rúzs, csodálatos színekben. Egyértelműen öt csillag! Kiváló termék, és nem is észveszejtően drága. Sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol, Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!