Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

Domitille Bertier, illatkreátor alkotása. A Blue Wonder az ócdeán és a tenger mélységét szimbolizálja. Illatát a vizijácint, a tengeri elixír, és a az ámbra exkluzív aromája határozza meg. A vizi Paradicsom illata csodás kompozíciót alkotva.

ptagi

2018. július 19.

Nyáron ez a kedvenc illatom, mivel az édes-fűszerestől hányyingerem van meleg időben.
Ez viszont friss, szúrós - kis túlzással férfiaknak is elmenne.
A tartósságával nincs bajom.
Azt hiszem, a 3. üveggel fogyasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Ez viszont friss, szúrós - kis túlzással férfiaknak is elmenne.
A tartósságával nincs bajom.
Azt hiszem, a 3. üveggel fogyasztom.

Chata83

2018. március 8.

Tényleg sós tengervíz. Friss igazi nyári illat. Szeretem, de lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Tényleg sós tengervíz. Friss igazi nyári illat. Szeretem, de lehetne tartósabb.

pomme

2018. február 10.

Rajtam ez egy fiús, kesernyés-sós szappanszag. Nem lenne rossz, de pár perc után előjön valami borzasztó zavaró mellékszag, és egyszerűen nem tudom keverni semmivel (kókusszal pl.), hogy elnyomja, pedig jó kis nyári illat lenne a maga puritánságában (vagy keverve is). :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

googles

2017. augusztus 8.

Az Hermès Eau des M Bleue-vel kacérkodtam, erre megszereztem ezt. A ket illat nagyon hasonlit, mindketto 2016-os, igy vagy ipari kemkedett az Oriflame, vagy rogton legyartattak az Eau des M Bleue-t sajat markasban is :)
Eskü van olyan jó ez az Oriflame-es illat, sot, talán kellemesebb is.

Nagyon bejon! A Bvlgari Aqva Divina szelidebb valtozata. Illetve az Hermès Eau des Merveilles Bleue-re meg jobban emlekeztet! Kellemes, sos, akvas, valoban egy nyari szellot idez a tenger mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Eskü van olyan jó ez az Oriflame-es illat, sot, talán kellemesebb is.

Flanna

2017. június 26.

Nagyon jó illata van, nyárra tökéletes! Friss illata van, felfrissít. A testápolóját őszintén szólva jobban szeretem, másmilyen annak az illata, de ezt is szeretem. A dizájn is nagyon bejön :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

fdorottya

2017. június 23.

Nagyon szeretem. Igaz többször kell újrafújni egy nap, mert hát nem egy tartós parfüm, de ennek ellenére szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

vicuskat

2017. június 6.

Tavaly együtt sikerült beszereznem őt az Amazing Paradise-zal. Gondoltam, egyiküket a tesómnak adom. Nagy örömömre neki az A.P. jött be, ez pedig maradt nálam. Nyári parfümjeim leginkább citrusos-zöld illatok, ez a kis kék csoda az üdítő kivétel. Sajna, valóban nem túl tartós, emiatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

konyareka

2017. április 1.

Jó illata van,de csak 1-2 óráig tart a hatása. Akciósan vettem, de nem tervezem újra beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

vanillacaramella.sweet

2017. március 19.

Na, ez egy nagyon gyenge illat volt rajtam. Semmi köze az Individual Blue nőihez, azt évekig használtam, nem ilyen volt.
Ez egy fura vizes illat, kesernyés virágszára, kis pézsma (nem ámbra!), kis állottvíz, moha, meg kis sós tengervíz szag. Lesujtott a dolog engem is. Hiányzik az Individual Blue markánsdága, különlegessége,tartóssága. Még jó,hogy ez 30 percig se tartott. Ez nem női illat számomra, de férfin se tudnám elviselni. Az üvege és színe még csak-csak oké ehhez a valamihez benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

egetoerika

2017. március 17.

Olvasom, és már nem is csodálkozom... Egy szuper kreáció? Hát nekem nem. Persze, most is mást gondolok mint a többség. Szerintem nagy melléfogás. A Paradise, az igen! De ez, valljuk be, messze, nagyon nagyon messze van tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Fucus Vesiculosus Extract
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol