Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: lolagirl13, Módosítva: 2021. január 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egy lenyűgöző fürdési és zuhanyzási termékkollekció, amit az ametiszt kristály ragyogó szépsége ihletett – garantáltan valami szokatlant visz a fürdőszobádba!"

zdoreebaba

2021. február 5.

Álom szép termék. Igaz a csomagolásával meggyűlt a bajom, mert egy olyan fóliába van belezárva, amit olló nélkül képtelenség kinyitni. Megszenvedtem, hogy hozzájussak, de végezetül meghálálta szerencsére. A vízbe dobva kellemesen pezsgett, mint a pezsgőtabletta. Álomszép világos, enyhén csillogós, pasztell lila lett tőle a víz. Hátast dobtam tőle! :D Az illata valóságos csoda volt, a mogyoró nagyon kellemes arcát tárta elém ebben a bombában. El tudtam volna még bírni, egy két bombát, hogy még intenzívebb legyen a fürdővizem illata. Beragyogta a karácsony estémet, egy kis varázslatot hozott a fürdőszobámba! Úgy éreztem magam, mintha egy álomvilágba csöppentem volna. Ezek után nem is volt kérdés, hogy a tusfürdőjét is kipróbáljam. Ez az egész kollekció szenzációs. Aki még nem próbálta, meg kell, hogy vásárolja. Hatalmas élményben lesz része, garantálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Hidratálók: PEG-8

Emulgeálószer, felületaktív anyag.