Oriflame

Ár:   299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Glicerin alapú kézkrém édesmandula-olajjal. Puhává, simává és hidratálttá teszi a kézbőrt.

Kiszerelés: 50 ml

orsipanka

2019. január 8.

Átlagos kézkrém, semmi extra. Vannak ennél jobban hidratáló kézkrémek is, de kevésbé száraz bőrre tavasztól őszig elég ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

AporBogarkaja

2015. június 10.

Nem rossz krém, csak nekem nem vált be annyira.Ajándékba kaptam, és örültem neki, mert kicsi, és olyan táskába dobhatós, de nem vált be amiatt, hogy gondolom ez azoknak a nőknek van, akiknek amúgy is puha a kezükön a bőr. Az én száraz repedezett bőröm nem rakta rendbe, pedig napjában többször is krémezem, ,szóval nem egy csodaszer, 3 csillagot kap csak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Monik

2013. december 22.

Kellemes az illata, hamar beszívja a bőröm és utána csak selymes hatás marad a kézfejemen, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Ms.Cat

2013. augusztus 14.

Jó kis darab. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, viszont nálam gyosan fogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Jó kis darab. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, viszont nálam gyosan fogyott.

cutecurly

2013. február 20.

Egész jó, én este lefekvés előtt használom, hamar beszívódik, az illata nekem kicsit fura, de szokható :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

tittus

2012. június 25.

Finom az illata, és jól hidratál, puha lesz tőle a kezem :] nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Finom az illata, és jól hidratál, puha lesz tőle a kezem :] nagyon szeretem.

kakasneaniko44

Korcsoport: >54
2012. június 20.

Nekem is bejött, jó kis krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 20.

Nekem is bejött, jó kis krém.

sbarbara93

2012. május 21.

Nagyon szeretem, már kb a 4. tubussal használom. Pihe-puha lesz tőle a kezem, gyorsan beszívódik,és finom illata van. Abszolút 5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Judiit

2012. január 28.

Tapasztalatom szerint jók az Oriflames krémek. Ezt is szeretem, mert nagyon gyorsan beszívja a bőröm, nincs zsíros érzés utána . Illata szolid, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 28.

n.eszter92

2012. január 17.

A táskámban hordom, mindig nálam van. Jól hidratál, hamar beszívódik és a kis mérete miatt akárhova magammal vihetem. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak