Oriflame

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fioretta, Módosítva: 2020. július 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

"A zuhanyozás legyen olyan élmény, mint egy fürdés az óceában Kalifornia partjai mentén! Gyümölcsös, virágos illataa napsütést, az ócen kék vizét és a naplemente ragyogó színeit idézi."

pH-semleges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Palma215

2020. július 10.

Én szeretem a Discover tusikat, de ez olyan semmilyen. 4 csillag azért, mert a tesóm imádja. Ízlések és pofonok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

fioretta

2020. július 3.

Gél állagú tusfürdő, enyhe gyümölcsös, üde-friss illattal, bár nekem nem kifejezetten a kaliforniai tengerpart illatát adja, ehhez vártam volna valami kis plusz különlegességet. Illata nem túl tartós, nem marad meg soká a bőrön.
Gyengén-közepesen habzik, ebből következik hogy többet használtam belőle és gyorsan fogyott. Hosszútávon kicsit mintha szárítaná bőrt.
Akcióban vettem, de eredeti áron ár-érték arányban gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Akcióban vettem, de eredeti áron ár-érték arányban gyenge.