Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2019. november 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

"A virágos- trópusi gyümölcsös illatok gondolatban Costa Rica egzotikus dzsungeleinek tájaira repítik el a tusolózselé használóját. Képzeld magad elé a vízesések vízpermetének frissességét, a táj szépségét, és érezd a téged körülvevő, egzotikus növények pazar aromáját! Érezd bőrödön revitalizáló, frissítő hatását és trópusi illatát!"

dlrexqs

2019. november 19.

Egy tanácsadó barátnőm ajánlására rendeltem meg (szerencsére akciósan), aki nagy rajongója a márka tusolós termékeinek. Nekem sajnos már kevésbé tetszett a tusolózselé, pedig nagyon akartam szeretni!
Mivel óóóóriási kiszerelésről van szó, legalább fél évig ezzel zuhanyoztam, még úgy is, hogy egyébként egyszerre sokat kellett kiöntenem a tubusból, mire megfelelő mértékű hab képződött. Az az igazság, hogy nem éreztem elég tisztának magam a használata után, és bár közvetlenül fürdés után puha volt a bőröm, hosszú távon talán egy picit szárított. Az illatával pedig nem tudtam mit kezdeni: egyszer tetszett, egyszer nem, olykor olyan érzésem volt, mintha citrusos wc-illatosítóval mosakodnék.
Nem venném újra, annyi biztos, inkább maradok a jól bevált tusfürdőknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Nem venném újra, annyi biztos, inkább maradok a jól bevált tusfürdőknél.