Oriflame

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"Provance lenyűgöző szépsége és a levendulamezők buja illata ihletett bennünket a szappanmentes és pH-semleges tusolózselé kialakításában. Gazdag, krémes habot képez, gyengéden tisztítja a bőrt. Illatát átjárja a francia levendula és a narancs aromája."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zdoreebaba

2020. november 5.

Ez a tusfürdő a levendula vadabb világát hozza ki, nagyon intenzív, erőteljes illata van. Engem ez eléggé szárított és a levendula a naranccsal elég légfrissítő illat hatást kelt. Szeretem a Discover tusikat, de ez a típus nem vált be. 2 pont, mert jól habzik, de más érv nem szól mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Angyalka94

2019. május 22.

A levendulát én nem érzem rajta, inkább csak a narancsét. Nekem az illata túl erős, inkább férfiasnak mondanám mint nőinek. A férjemnek oda adtam majd ő elhasználja. Neki se tetszik annyira az illata. Újra venni nem fogom az biztos. Most sikerült egy szett keretén belül hozzájutnom ,örülök neki mert így nem adtam ki érte külön pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

JudithBeauty

2018. december 22.

Nekem a nagy kiszerelésű, 400 ml-es változat volt meg. Nagy reményekkel kezdtem el használni, mert a levendula illat nálam abszolút favorit. Nagy csalódás lett a vége, mert egyátalán nem hasonlít a provance-i levendulamezők illatára, és emellett borzasztóan szárít. Nem tudom, hogy a narancs illatával miért kellett összevegyíteni, mert ettől csak még rosszabb lett. A habzása közepes, és így nem éri meg az árát. A korábbi Parisian Delight tusfürdő sokkal jobb volt, mint ez a tömény illatú, zselés dolog. Kézmosásra legfeljebb jó lesz, bár szívem szerint kidobnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

b5bea

2017. december 22.

Nagy reménnyel rendeltem meg, mert mindkét fő illat egyik kedvencem. Kíváncsi voltam, hogy milyen lesz a levendula és a narancs keveredése. Sajnos nem sikerült nekik valami fényesre... Leginkább egy wc illatosítóhoz tudnám hasonlítani és ez az érzetem volt, amikor csak használtam. Átlagos a hatása, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

Enci76

2017. augusztus 30.

Hát nem estem fenékre tőle. Illata akár a szappan változata, ez az egy amiben nem csalódtam. Fürdés közben, olyan mintha valami sikosítóval kentem volna be a testem...brrr. Enyhén szárít,és semmilyen tiszta érzést nem hagy maga után. Kezdhettem előlről szapannal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Színezék. Lilás piros.