Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Az Oriflame Discover családjának legújabb terméke. Egzotikus illata elcsábít!

virag004

2019. április 14.

Nagyon szerettem az illatát, kellően habzott és tisztított, a testradírral együtt vettem meg, jó választás volt, én is sajnálom, hogy megszűnt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Sarene

2017. április 3.

Szerettem az illatát... kár hogy megszűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Szerettem az illatát... kár hogy megszűnt.

JudithBeauty

2015. május 17.

Finom, gyümölcsös illata van. Szerencsére nem erős. Ha meg lehetne még venni, biztos rendelnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

snowyfairy

2015. május 11.

De szerettem ezt a tusfürdőt, csomagban vettem, volt hozzá szappan és krém is. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

d.krisztina

2013. február 20.

Vidám illat. Kár hogy csak a tusolás idejéig tart,5 perc múlva már elillan... Akciósan megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

ryaaaa

2012. november 21.

szeretem. kellemes nyári az illata viszont nem hosszantartó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

szeretem. kellemes nyári az illata viszont nem hosszantartó.

WAME123

2012. szeptember 25.

Nagyon tetszik az illata: frissítő, gyümölcsös, nyárias. Nem szárít, jól habzik, árban is megfelelő. :) Jó hogy van mostmár belőle nagy kiszerelésű is, így tovább tart :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

molnar.judit5

2012. augusztus 7.

Nekem a Discover tusfürdők' egynek elmegy' kategória,mivel jobban szeretem a krémesebb tusfürdőket.A család viszont szereti,mivel kiadós,kellemes illatú,(bár nem tartós)nem szárit és árban is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Lini

2012. augusztus 3.

Nagyon kellemes, gyümölcsös illatú tusfürdő, szeretem a zselé állagát, nyárra ideális. Az illata használat után még sokáig érződik a bőrömön. Akciósan vettem egy csomag részeként, nagyon megérte. Ha elfogy, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Honeyhair

2012. augusztus 3.

Ennek a termékcsaládnak a Citrus Garden változatát nagyon lehúztam, de szerencsére erről a tusolózseléről már jobb véleménnyel vagyok. Hatása jó, állaga megfelelő, illatban is azt adja, amit ígér: vidám, trópusi, gyümölcsös. A színe különösen tetszik. Jól van, Oriflame, tudsz te, ha akarsz! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 3.