Oriflame

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

Illatjegyek: mandarin, amarilisz, szantálfa

olcsóbb lett Oriflame Divine Royal EDT
Ár: 2000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 50 ml mínusz próba fújás, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét 5. kerületben
Ár: 3000 postán maradó ajánlott küldeményként történő feladással , Eladó: LPE
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Kőszeg és környéke , fizetés: Postán maradó ajánlott küldemény

Brigitt

2020. október 27.

Ma sikerült kipróbálni magamon, és én végig éreztem benne egy kicsi kávé, vagy inkább tejeskávé (cappuccino) aromát. Először azt hittem csak az elején mutatja azt a finom kávés intenzitását , de nem! Végig elkísér és ettől imádatos számomra. Nekem az édessége ebben teljesedik ki, A virágok háttérbe szorulnak, csak haloványan érzem ki a virágos összetevőket. Kíváncsi lennék, hogy más is érzi-e benne a kávé zamatát? Nagyon különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 27.

Bonnieoo7

2020. szeptember 8.

Jaj ez imádnivaló! 😍 Persze, hogy 3 db-os akciós szettben vásároltam meg, így nagyon megéri! Kicsit benéztem, mert EDT, s általában az Eau de parfümre megyek, de nem baj, mert az illata valami semmihez sem fogható! Nagyon-nagyon tetszik! 🤩 Testes, amit a hűvösebb évszak beköszöntével igénylek is, azt hiszem ezt az illatot el fogom végre használni, mert többnyire rámpunnyadnak, vagy ha nagyon nem az esetem akkor gyorsan keresek új gazdát nekik. Ő még friss rendelés, de mégis azt érzem, hogy nemcsak a design csudijó, hanem a tartalom is! Hogy tartós e? Rajtam semmi sem az... de majd kicsit felturbózom a tusfürdő + testapoló tartozékokkal. 🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Doridori

2019. december 8.

Nekem is nagyon megtetszett a katalógusban, aztán hála kedves Karakumsivatagnak "élőben" is tesztelhettem.... : ) szerintem sokkal jobb mint némelyik Avon-os parfi, és rajtam nagyon tartós volt, még másnap is éreztem (kb. 4-et fújtam belőle).... az igaz, hogy nem egy korszakalkotó illat, de nagyon kedves és kellemes, enyhén gyümölcsösen édes, és a "leszáradása" sem okozott csalódást.... : ) bizonyos értelemben hasonlít a ma "oly divatos" illatokhoz, de sokkal jobb, viselhetőbb, és nem cukros, nem gejl, viszont édes, de nem Escada-san gyümölcsös, és igenis van benne valami érdekes..... : ) azért, mert úgynevezett katalógusillat, egyáltalán nem lebecsülendő, mert "láttam én már karón varjút", találkoztam már olyan niche parfival, hogy azt mondtam: "ha ez lenne a világ egyetlen parfümje, akkor sem fújnám magamra...." : D szóval megvédem előre is ezt a kis ártatlan Oriflame produktumot.... : D : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

SmellSpirit

2019. november 22.

Szettben rendeltem. Így megérte. Az egyik kedves barátnőmbek volt régen ilyen illata télen, szóval nagyon szeretem. Viszont 1 csillagot levonok mert gyorsan illan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol