Oriflame

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

Illatjegyek: mandarin, amarilisz, szantálfa

Oriflame Divine Royal parfüm eladó
Ár: 3400 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 3500 ft , Eladó: keralexa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Bonnieoo7

2021. október 16.

2020.09.08. Jaj ez imádnivaló! 😍 Persze, hogy 3 db-os akciós szettben vásároltam meg, így nagyon megéri! Kicsit benéztem, mert EDT, s általában az Eau de parfümre megyek, de nem baj, mert az illata valami semmihez sem fogható! Nagyon-nagyon tetszik! 🤩 Testes, amit a hűvösebb évszak beköszöntével igénylek is, azt hiszem ezt az illatot el fogom végre használni, mert többnyire rámpunnyadnak, vagy ha nagyon nem az esetem akkor gyorsan keresek új gazdát nekik. Ő még friss rendelés, de mégis azt érzem, hogy nemcsak a design csudijó, hanem a tartalom is! Hogy tartós e? Rajtam semmi sem az... de majd kicsit felturbózom a tusfürdő + testapoló tartozékokkal. 🤭

2021.10.16. Az illat továbbra is tetszik, így kicsit utánanéztem a YouTube-on meg itt is olvastam, s meglepődve néztem, hogy jól áll neki a hideg idő. Nos, én csak melegben próbáltam egy keveset, de azonnal elillant. Gondoltam is, hogy ne várjak sokat, hiszen EDT. Viszont amit most tapasztaltam, az tényleg megalapozza azt amit erről mondanak, hiszen tegnap mielőtt kimentem sötétedés után a futópályára tettem a sálamra, kb. 3-4 fújást. Közben is meg - megcsapott, de nem foglalkoztam vele. Este fürdés után érzem, hogy valami csodás illat lengi be a lépcsőfordulót, s a helyiséget. Ma kora délután van s most is ugyanez az illat lengi körül a szobát, azt hiszem alábecsültem a képességeit! Ezentúl csak hidegebb időben fogom használni és azt is előszeretettel.🤗🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

zdoreebaba

2020. december 14.

Tipikusan olyan illat, amit csak és kimondottan télen szeretek használni. Isteni ínycsiklandó illata van. Igen, megintcsak ott a szantálfa, ami az én gyengém és emiatt elfogultsággal vagyok az irányába. Tavaly, amikor rendeltem ünnepekkor rengeteget kifújtam, így erre a karácsonyra már nem maradt túl sok belőle. Ezt a pár fújásnyit az ünnepekre tartogatom, mert nagyon gourmet, nagyon dekoratív, különleges illat. Vannak napok, amikor megkívánom és fújom ha kell ha nem, de csak télen! Ennél az illatnál ez aranyszabály. Elején nem éreztem túl tartósnak, viszont pár használat után jól bejárattam és szépen csengtek rajtam az illatjegyek. Egy kicsivel lehetne tartósabb, de mindenért kárpótol az illat típusa, hangulata, kibontakozása, lecsengése. Amint a nevében is áll, ez egy Royal azaz Királyi remekmű, amiről az arany kupak és a kecses üveg is tanúskodik, a benne rejlő folyadék pedig utalkodói magasságokba torkollik. Szeretem! A Divine család legnemesebb esszenciája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Brigitt

2020. október 27.

Ma sikerült kipróbálni magamon, és én végig éreztem benne egy kicsi kávé, vagy inkább tejeskávé (cappuccino) aromát. Először azt hittem csak az elején mutatja azt a finom kávés intenzitását , de nem! Végig elkísér és ettől imádatos számomra. Nekem az édessége ebben teljesedik ki, A virágok háttérbe szorulnak, csak haloványan érzem ki a virágos összetevőket. Kíváncsi lennék, hogy más is érzi-e benne a kávé zamatát? Nagyon különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 27.

Doridori

2019. december 8.

Nekem is nagyon megtetszett a katalógusban, aztán hála kedves Karakumsivatagnak "élőben" is tesztelhettem.... : ) szerintem sokkal jobb mint némelyik Avon-os parfi, és rajtam nagyon tartós volt, még másnap is éreztem (kb. 4-et fújtam belőle).... az igaz, hogy nem egy korszakalkotó illat, de nagyon kedves és kellemes, enyhén gyümölcsösen édes, és a "leszáradása" sem okozott csalódást.... : ) bizonyos értelemben hasonlít a ma "oly divatos" illatokhoz, de sokkal jobb, viselhetőbb, és nem cukros, nem gejl, viszont édes, de nem Escada-san gyümölcsös, és igenis van benne valami érdekes..... : ) azért, mert úgynevezett katalógusillat, egyáltalán nem lebecsülendő, mert "láttam én már karón varjút", találkoztam már olyan niche parfival, hogy azt mondtam: "ha ez lenne a világ egyetlen parfümje, akkor sem fújnám magamra...." : D szóval megvédem előre is ezt a kis ártatlan Oriflame produktumot.... : D : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

SmellSpirit

2019. november 22.

Szettben rendeltem. Így megérte. Az egyik kedves barátnőmbek volt régen ilyen illata télen, szóval nagyon szeretem. Viszont 1 csillagot levonok mert gyorsan illan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol