Oriflame

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2019. november 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

Illatjegyek: mandarin, amarilisz, szantálfa

10 ml fújós Oriflame Divine Royal EDT
Ár: 900+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújóa, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi
Ár: 2700+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 50 ml mínusz próba fújás, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi
Doridori

2019. december 8.

Nekem is nagyon megtetszett a katalógusban, aztán hála kedves Karakumsivatagnak "élőben" is tesztelhettem.... : ) szerintem sokkal jobb mint némelyik Avon-os parfi, és rajtam nagyon tartós volt, még másnap is éreztem (kb. 4-et fújtam belőle).... az igaz, hogy nem egy korszakalkotó illat, de nagyon kedves és kellemes, enyhén gyümölcsösen édes, és a "leszáradása" sem okozott csalódást.... : ) bizonyos értelemben hasonlít a ma "oly divatos" illatokhoz, de sokkal jobb, viselhetőbb, és nem cukros, nem gejl, viszont édes, de nem Escada-san gyümölcsös, és igenis van benne valami érdekes..... : ) azért, mert úgynevezett katalógusillat, egyáltalán nem lebecsülendő, mert "láttam én már karón varjút", találkoztam már olyan niche parfival, hogy azt mondtam: "ha ez lenne a világ egyetlen parfümje, akkor sem fújnám magamra...." : D szóval megvédem előre is ezt a kis ártatlan Oriflame produktumot.... : D : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

SmellSpirit

2019. november 22.

Szettben rendeltem. Így megérte. Az egyik kedves barátnőmbek volt régen ilyen illata télen, szóval nagyon szeretem. Viszont 1 csillagot levonok mert gyorsan illan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.