Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Habzó tusolókrém a Divine Royal EDT illatával. Frissít, gyengéden tisztít, pazar illatba burkolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bonnieoo7

2020. december 1.

Fantasztikus illata van, de alig vártam, hogy elfogyjon, mert nem habzik és tele vagyok tőle fehér pattanásokkal, méretes mitesszerekkel a legkülönfélébb helyeken. Rengeteg lett belőlük, s csak remélni merem, hogy nyomtalanul elmúlik. Mennyisége szerencsére kevés, állaga sűrű, színe halványlila, flakonja gyönyörű. Számomra nem jó termék, soha többet! 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

zdoreebaba

2020. szeptember 24.

Elegáns, nem mindennapi tusfürdő. Karácsonykor, szenteste és újévkor kimondottan szerettem vele lezuhanyozni, mert luxus, ünnepi hangulatbs hozott. Elég gyorsan fogyott, nsgyjából 1 hét alatt elhasználtam. Az állaga lehetne egy fokkal krémesebb és jobban habosodhatna. Rajtam az illata sem volt túlságosan tartós. Alapvetően jó kis őszi-téli tusi különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

okonetgabcsi

2020. szeptember 12.

Kellemes illatú tusolókrém tartós kellemes illat.
Kedvenc lett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Kellemes illatú tusolókrém tartós kellemes illat.
Kedvenc lett

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.