Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ez a csábító illat kacér, gyümölcsös jegyekkel indul, majd a szívjegy virágos, Divine-illatú aromája tör elő. Ezt követi a száraz alapjegy elbűvölő, meleg és kifinomult vanília-, ámbra- és szantálillatból szőtt keveréke.

Bigris

2018. június 4.

Mintából nagyon tetszett ez az illat, alig vártam, hogy megszerezhessem. Mivel már nem gyártják kolozsve-től sikerült vennem egye 50 ml-s kiszerelést. (Neki ezúton is köszönöm, nagyon rugalmas, kedves eladó.)
Két-három hónap használat után meg kell állapítsam, hogy nem rossz illat, erős és tartós, de rajtam sajnos sem nem virágos, sem nem édes, sem nem gyümölcsös. Inkább olyan jellegtelen hidratáló krém vagy régi Nivea krém illat.
A személyes illatpreferenciám miatt adok neki négy csillagot, a minősége öt csillagot érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

kolozsve

2018. január 21.

Mióta le tudtam tenni a 15 évig használt Avon Little Black Dress parfümömet, azóta elég nyitott vagyok. Szívesen kipróbálok új illatokat: vagy körülnézek a drogériák széles választékában, vagy vélemény/ajánlás alapján rendelek illat mintát. Vele is így volt, szeptemberben éppen tanácsadó barátnőm minta gyűjteményét nézegettem, amikor ráakadtam. Mivel a kék Divine és a Divine Idol is szimpatikus volt, gondoltam őt is viszem, főleg, hogy szép, erős pink-fukszia színe van a parfümnek. Hát rögtön bele is szerettem..... Drága barátném nem szólt, hogy ezt már nem gyártják :(. Ekkor vette kezdetét a vadászat :). No para gondoltam, a szerelemért tenni kell :)! Brigi mentségére szolgáljon, hogy szerzett nekem egy bontatlan üveggel, bár persze pont aznap, amikor itt a KM-án is kaptam végre jó hírt (köszönöm Kata!!!) :). Semmi gond, kettő lett egyszerre :)! Nem lesz nehéz elhasználni, mert imádom. Annyira púderes, finom meleg illat, tényleg inkább téli csemege. Rajtam ez az édes-púderes karakter dominál, de fellelhetők a piros gyümölcsös és a virágos jegyek is. Természetesen nem a legtartósabb parfüm (bár ez relatív), de ebben a kategóriában mindenképp annak mondható. Ha reggel befújom magam (3-4 fújás, testre és ruhára is, plusz egy néha kabátra), akkor este még mindenképp érezni. Zuhanyzáskor előtör az a letisztult édesség, ami eggyé vált a bőrömmel. Nekem magabiztosságot ad, a piros, kecses üvege pedig egyenesen gyönyörű.Hát ezért imádom :)!!!
Ha valahol ráakadtok, mindenképp próbáljátok ki, esetleg néhány rutinos tanácsadónál még lapulhat egy egy üveg :). Ami jó hír, hogy az új "piros" Oriflame illat, a The One Disguise szerintem egy kicsit hasonlít rá, bár az jóval gyümölcsösebb. Aki az ikertestvérét szeretné megillatolni, annak bátran ajánlom Trussardi My Name EDT-jét. Tesóm ezt használta, és mikor megvettem a Divine Sensualt, azt hitte lenyúltam a parfümjét :)!!!
Nekem csillagos ötös :)!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Nekem csillagos ötös :)!!!

-Juti-

2017. szeptember 25.

Az illatgardróbomat nézegettem őszi illatot keresve, és őt is kipróbáltam. Nem is emlékeztem már, hogy milyen finom bogyós illata van, ami nagyon illik a mostani időhöz. Meleg, kicsit bágyadt, mint a sápadt napsütés, ugyanakkor intim, kicsit pajkos és nagyon komfortos viselet. Rajtam nagyon tartós, napközben újra és újra felsejlik a finom, valóban piros illata. Piros felsőt viselek hozzá, így teljes az összkép :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

blondie0310

2017. augusztus 16.

Télen-nyáron tudom használni. Főleg télen kiemelkedő az illata számomra, de nyáron mintha tartósabb lenne és jobban aktiválódna a hő/izzadás hatására, míg télen önmagában intenzív az illata. Egész nap megfelelően tart. Sokan megdicsérték rajtam. Sajnos régóta nem találom az oriflame katalógusban, pedig továbbra is vásárolnám.

3 üveggel elhasználtam, azaz amikor megjelent, azóta folyamatosan használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

3 üveggel elhasználtam, azaz amikor megjelent, azóta folyamatosan használtam.

Bubucim

2017. május 14.

Imádtam. :) Elég tartós volt, nagyon nőies, tehát nem az a hétköznapokra való. És szép emlékek is fűződnek hozzá. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Virvatuli

2016. október 13.

Ajándékba kaptam, magamtól nem választottam volna. Teljesen más karakterű. mint a kék Divine. Most épp elővettem, mert úgy érzem, a gyümölcsös illata (engem is szilvára vagy valamilyen bogyóra emlékeztet) illik az októberhez, amikor a könnyű nyári illatokhoz már hideg van, az édesebb, fűszeresebb, ünnepibb téli illatoknak meg még nem jött el az ideje. Nappalra, munkába viselem, estére nekem nem elég izgalmas. Így el fogom használni, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 13.

Ella

2016. június 10.

Ebből is mintám volt. Elég tartós (na nem egy Mirage, de az átlaghoz képest szépen teljesít). Édes málnás és keleties szantálos. Nem szabad belőle sokat használni, mert akkor közönséges és taszító hatást kelt. 1-2 csepp/spricc és kitart órákon át. Magabiztos, 30-40 körüli nők illata őszre-télre, főleg éjszakára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

adrica

2016. február 16.

Amíg van belőle, addig szeretem, de újra nem fogom venni. A kolléganőm megjegyezte, hogy jó az illatom, és hogy ez milyen jó parfüm. Teszem hozzá, hogy én közelítek a 40-hez, ő meg 60 is elmúlt, bár nagyon fiatalos! Ő az a sexy-s nő, aki szépen, mókásan, de eljárt felette az idő. De a mai napig izzig-vérig nő maradt. Neki is hasonló világú parfümjei vannak, azért tetszett meg neki is. De számomra, csak egy jó parfüm, de nem a No.1. Szerintem találok majd ha elfogy hozzám jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Damayanti

2015. augusztus 31.

Snassz, émelygős málnaszörp szag, az eredeti Divine sme lett kedvencem, de ez annál sokkal rosszabb, semmi köze hozzá. Szeretjük a málnaszörpöt, na de illatként magunkra fújni... Érdekes elgondolás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

mariann25

2015. május 1.

Igazán nőies illat, csak akkor veszem ha akciós,még úgy is drága egy picit, de viszont nagyon-nagyon tartós! Akár egy fújás is elég, és egész nap érzősik rajtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.