Oriflame

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Az Ecobeauty az első olyan kozmetikai termékcsoport a világon, amely 4 független, nemzetközi tanúsítvánnyal igazolja a hatóanyagok természetességét és az Oriflame társadalmi- és környezetvédelmi felelősségvállalás iránti elkötelezettségét (Faitrade, FSC, Vegan, Ecocert).

A Vegan tanúsítvány igazolja, hogy a sorozat nem tartalmaz állati eredetű összetevőket és a készítményeket nem tesztelték állatokon.
Az Ecocert tanúsítvány garantálja, hogy az összetevők természetesek, illetve organikusak valamint a hatóanyagok kinyerése kíméletes és etikus módon történik.

A tiszta növényi kivonatoknak köszönhetően az éjszakai krém intenzíven táplálja, védi és regenerálja a bőrt. Biztonsági, légmentes csomagolása garantálja a krém minőségét. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

bubilany

2017. augusztus 29.

Nagyon jó krém volt! Hiányzik :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nagyon jó krém volt! Hiányzik :(

Hiuz

2017. június 27.

Nagyon jók az összetevők, éjszakára nem volt nehéz krém, a bőrömnek is tetszett, én a nappali krémjükkel együtt használtam, és szép volt tőle a bőröm. Az illat se ennél, se a nappali krémnél nem tetszett, a nappalinál még a flakon pumpa is elromlott. Viszont a hatása kiváló, ezért nem vontam le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

barbonca

2017. június 7.

Ebből a termékcsaládból a nappali krémmel és az alapozóval is próbálkoztam, azokat többször nem vettem meg, nem is fogom, viszont az éjszakai krém rendben volt.
Negativum: A pumpa gyakran már első használatkor sem működik. A flakon alján levő nagyobb mennyiségű krémet alig lehet kiimádkozni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Cu2tka-baba

2015. február 15.

update: még jobban imádom:) teljesen helyrerakta bőrömet, nincsenek száraz foltok pattanásokat sem okoz és este szinte már várom hogy felkenhessem. Nyugtatja és hidratálja a bőröm anélkül hogy azt érezném hogy fojtogat. Nekem bejön az illata és az különösen hogy vegan:)

Nah őő nagy szerelem:) Akciósan 1000 ft alatt vettem viszonylag nagy mennyiséget, 50 ml-t. A csomagolása tetszik, nekem a pumpája is jó, max azt nem értem minek ennyi felesleges papírcsomagolás. A krém maga isteni már kb 2 nap után eltüntette a húzódó érzést és a gyógyuló pattanásokra sem volt rossz hatása sőt, nem jött tőle ki új . Nekem az illata volt elsőre fura mert erősebb mint a nappali verzióé, de imádom. Igazi kis rituálé esténként.9 Reggel pedig pihe puha és sima bőrrel ébredek, még a pórusaim is kisebbek tőle:) remélem nem szüntetik be mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

drica

2014. április 18.

Barátkozni kell vele. A pumpás adagoló nem az igazi. Az elején azt hittem rossz, elég nehezen indult el. Ki kell tapasztalni a nyomás erősségét is, mert gigantikus méretet is képes kiadni magából.
Valami semleges illatot vártam, ehhez képest olyan, mintha avas lenne, pedig messze még a lejárati idő. Ez kifejezetten nem tetszik.
Egyébként egy kellemes textúrájú krém. Jól hidratál, nem hagy zsíros utánérzetet. Plusz pont, hogy a flakon színe miatt könnyű megkülönböztetni a nappali párjától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

calendula88

2014. február 15.

sysy66-hoz hasonlóan nekem is meggyűlt a bajom a tubusával.A másodiknak is rossz a pumpája és nem lehet kinyomni belőle a krémet. Mondjuk én megoldottam és át tudtam tenni másik tégelybe de akkor se az igazi így... Viszont mint krém, nekem nagyon bejött. Jól hidratálja az érzékeny és száraz arcbőrömet, nem irritál, nem okoz semmiféle pattanást, mitesszert. Mint krém, valóban szuper de erre a kaka pumpás adagolóra mínusz egyest adnék ha lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

margareta

2013. augusztus 29.

Nekem is jó tapasztalatom van vele. El is használtam egy tubussal, nem bántam meg, hogy megvásároltam, de valahogy a végére már ráuntam. :D Az biztos, hogy jó érzéssel töltött el, hogy egy viszonylag természetes összetevőkből álló terméket használtam. Nem váltott ki semmiféle allergiát, nem voltak piros pöttyök, vagy ilyesmi, csak szépen hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

no1.katica

2013. augusztus 29.

Nagyon jó. Vízhiányos, vegyes a bőrtípusom, de ez a krém csodát művelt vele. A tubus nagyon praktikus, kicsit zsírosabbnak tűnő krém,de egy éjszakai krémnek pont ilyennek kell lenni, mert így tudja igazán táplálni a bőrt. Eltűntek a pattanásim,a tág pórusaim, rá sem ismerek az arcomra :). Jó hogy nincsenek felesleges mesterséges összetevői, amivel például illatosítanák. Éjszakai krémnek számomra ez a tökéletes. A nappali krémjét nem ismerem mert abból egy másik márkát használok,de gondolom az is hasonló pozitív tulajdonságokkal bír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Dius86

2013. április 2.

Kicsit zsírosabb és nehezebb, mint a nappali változata. Az illata ennek is olyan... Semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

tittus

2012. december 30.

Pár hete használom, és szerintem egész jó, hamar beszívódik, és nem is annyira száraz az arcom így télen a használata mellett. Kisimulást és rugalmasságot nem vettem észre, de lehet, hogy ez nem az én korosztályomnak szól. Szerintem egynek elmegy így télre, főleg, hogy natúr :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Bentonite 0 0

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.