Oriflame

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2012. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Antioxidáns hatású, növényi alapanygokban gazdag nappali krém, amely simábbá teszi a bőrt, erősíti a védekező mechanizmusát, ezáltal csökkenti a bőrhibák megjelenését. Légmentesen záró, biztonsági csomagolásban. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

bubilany

2017. november 22.

Nemrossz arckrém, az illata pedig engem egy fura legelőillatra emlékeztetett, ami egyébként egyáltalán nem rossz. Hatása megegyezik egy sima hidratáló arckrémmel, semmi extra, de igazából nem mon danám rossznak! Teszi a dogát. A csomagolása viszont katasztrófa. Ez a pumpás marhaság szörnyű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Hiuz

2017. június 27.

Szuperek az összetevők, nekem első használat után olyan volt, mintha kifeszítették volna a bőröm, de a jó értelemben. A bőröm is szerette, viszont az illata nem tetszett, bár többszöri használat után megszoktam, illetve az első flakonomnál a pumpa is tönkrement, így kicsit macera volt a felkenés :) De csillagot nem vonok le, mert tényleg kitett az Oriflame magáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

hógolyó

2017. június 7.

Kidobtam. Sajnos az újságban nincs összetevő. Tiszta olaj és zsír ez a krém. Kombinált bőröm nem tudott vele mit kezdeni. Picit büdi, de ezt tudjuk be a Eco feelingnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

barbonca

2017. június 7.

Avas szagú, a hasonló oriflame-es pumpák többször már elsőre sem működtek nekem, alig lehet kiimádkozni a végét, és még zsírosan fénylik is tőle a bőröm. Többször próbálkoztam vele, feladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

RBea

2016. április 28.

Szívesen használtam, két dobozzal használtam, szóval jó pár hónapig. Előnye szerintem a pumpás adagoló, ami gyorsabb és higiénikusabb felvitelt tesz lehetővé. Állaga krémes, zsírokban gazdag, ugyanakkor nem fénylik tőle az arcbőr, szépen beszívódik a bőrömbe, és puhábbá varázsolta. Érdekes módon, a hatása estig nem tartott ki, reggeli alkalmazást követően. Azaz tartós bőrjavító hatást nem tapasztaltam. Illatára nem emlékszem, de biztosan nem volt jellegzetes vagy zavaró. Elsősorban az "eco" tulajdonsága miatt szerettem volna kipróbálni. Összességében az átlagosnál kicsit jobb eredményt hozott, azonban valami miatt mégis lecseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Marcsus

2015. március 22.

Nekem kifejezetten szimpatikus ez a pumpás kiszerelés, ha valaki odafigyelve használja, nem adagolja túl, bár tényleg elég érzékeny a pumpa. Viszont így legalább nem kell belenyúlni a krémes tégelybe, és nem bacizom tele az egészet... Az illata friss, üde, természetes, szeretem az ilyen illatokat a sok édes kozmetikum mellett. Gazdag krém, felkenéskor fehér réteget hagy, alaposan el kell dolgozni. Felkenés után pedig picit húzódik a bőröm, ugyanakkor érzem, hogy a krém dolgozik. Összességében szimpatikus a termék és a hatása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Cu2tka-baba

2015. február 7.

Pár napja használom, de az én bőrömön kb 3 használat után kiüt ha valami nem jó vagy épp jó. Nekem tetszik ez a krém. Nagyon jól hidratál és az illatával sincs semmi gond, én kifejezetten szeretem, hogy nincs telenyomva mindenféle pomádés cukros illattal. Nálam a puma is jól működik, a bőröm hamar beissza és egy hidratáló alapozó alá is nyugodtan kenhetem nem zsírosít, sőt kifejezetten jó hatása van a már meglévő/ gyógyuló pattanásokra. Egy dolog ami nekem hibádzik, hogy nincs fényvédője.Ez és az, hoggy az éjszakai verziójával nagyobb a szerelem csak 4 csillag. Amúgy teljesen korrekt kis krém:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

galagonyanya

2014. szeptember 2.

Nemrég kezdtem el használni, amikor elfogyott a Clarins hidratálóm - időnként váltani kell. És nem bántam meg. Először is, az illatával semmi gond nincs, kissé édeskés "natúr" illat, de nem erős. Másodszor, magyarázza el nekem valaki, hogy lehet az, hogy egy ilyen krém, ami soványnak nem mondható (kókuszolajat és sheavajat tartalmaz) nem zsírosítja és nem fényesíti a bőröm? Le vagyok nyűgözve. Nagyon jólesik felvinni, elég hamar beszívódik, hidratál, de nem zsírosít egyáltalán. Amire vigyázni kell, hogy az adagolója valóban hajlamos egyszerre sok krémet kiadni. Ha teljesen lenyomjuk a pumpát, annyi mennyiség jön ki, amennyi az arcra, a nyakra és a dekoltázsra bőségesen elegendő. Szóval óvatosan nyomkodjuk. Összegezve, ajánlom mindenkinek, mert jó kis termék, és akciósan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

drica

2014. április 18.

Barátkozni kell vele. A pumpás adagoló nem az igazi. Az elején azt hittem rossz, elég nehezen indult el. Ki kell tapasztalni a nyomás erősségét is, mert gigantikus méretet is képes kiadni magából.
Valami semleges illatot vártam, ehhez képest olyan, mintha avas lenne, pedig messze még a lejárati idő. Ez kifejezetten nem tetszik.
Egyébként egy kellemes textúrájú krém. Jól hidratál, nem hagy zsíros utánérzetet. Annak pedig kifejezetten örülök, hogy nincs benne fényvédő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

calendula88

2014. február 14.

Nagyon szeretem. Jól hidratálja az én nagyon száraz, extra érzékeny arcbőrömet is, semmiféle irritációt nem okoz, bár az illatát a mai napig nem sikerült megszoknom.:D Egyet nem szeretek benne. Vagy én vagyok marha peches, vagy nem tudom mi van de már a második tubus kerül elém aminek nem jó a pumpája és hát... nem egyszerű megoldani hogy kikerüljön belőle a krém :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Bentonite 0 0

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.