Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merkuria, Módosítva: 2012. július 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az intenzív arcápoló maszk fiatalosabbá teszi a bőr megjelenését. Szalicil-, glikol- és tejsavtartalma eltávolítja az elhalt hámsejteket és ragyogóbbá teszi a bőrt. Tripeptid-komplex és hialuronsav összetevője belülről tölti fel a ráncokat.

Kiszerelés: 75  ml

vodkaszoda

2018. szeptember 24.

Ajándékba kaptam, és nagyon örülök, hogy rátaláltam. Ennél látványosabb hatást még egy maszk sem ért el nálam. Még azt is szeretem, hogy használat közben érzem, hogy "csinál valamit", azonnal életre kel a bőröm (kicsit kipirosodik és bizsereg, de nem kellemetlenül, és ha lemosom, elmúlik) és az eredménye napokon át érezhető. Nagyon érzékeny bőröm van, könnyen eltömődnek a pórusai, de ettől a maszktól egyenletes és selymes lesz, a pattanások visszahúzódnak, a hegek halványodnak, szóval igazán látványosan kisimul az arcom. Eddig hetente használtam, de kipróbálom, milyen, ha 2-3 naponta, mert azt is el tudom képzelni, hogy teljesen rendbehozza az arcom. Ha elfogy, biztosan pótolni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Sistiri

2014. október 13.

Imádom ezt a terméket mert ilyen jó bőrmegújító maszkom még sosem volt. Megtisztítom az arcomat, felteszem a maszkot, van hogy 1 órát is fent van. Utána langyos vízzel szivaccsal lemosom és Nivea hidratálóval bekenem a bőröm. Múltkor megkérdezte a párom, hogy mit csináltam a bőrömmel mert most olyan szép sima és feszes. Kb. 2 éve használom 2 hetente. Nem tudom, hogy ránctalanít-e, de hétvégén 26-nak néztek és 36 vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

karakumsivatag

2012. december 22.

Akciósan vettem 1000 Ft-ért és ezt az árat talán megéri. Egyébként valami brutál drága Azért pontozom le, mert az eredeti árát sztem nem éri meg. Egyébként elég szép lesz tőle a bőröm, de túl sok változást nem tapasztaltam a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.