Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2013. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

Charlena08

2015. március 8.

Először ezt vettem meg próbaként, mielőtt beszereztem a parfümjét. Ennyi pénzért megfelelő, és viszonylag sokáig elég, bár én csak a fülem mögé kenek belőle, amikor nincs kedvem annyira illatozni. :) Arra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

hila

2013. október 28.

Nekem csalódás az illata, a katalógus szerint dinnyés illatúnak kellett volna lennie. Hát, inkább talán vattacukor illata van. Nem túl tartós, de a csomagolása kifejezetten aranyos és praktikus. Versenybe sem tud szállni a Lush krémparfümjével, amiből elég 1-1 pöttynyit felkenni, és még este is olyan illatod lesz. De legalább belefér a neszeszerembe. Ha kiürül, átkencézem bele a Lush parfümömet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Milka

2013. október 22.

feltételezem, hogy az illata megegyezik a parfüm-változattal. virágos-édes, de van némi friss - tisztaság - beütése. engem nem emlékeztet semmilyen cukorkára, ahogy azt az edt-nél írták páran. érdekes, szerethető illat, de azért katarzis-élményt belőlem nem váltott ki. kimondottan szép, letisztult dobozkája van. az egyetlen hátránya a tartóssága, illetve annak hiánya. halotthalványan 1-2 óra után még éppen érezhető. használat után kézmosás kötelező, legalábbis nekem szétszárította az ujjbegyem. viszont akciósan vettem 800 Ft-ért, ennyit éppen még megért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 22.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Citral, Benzyl Benzoate
Parabének: Propylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben