Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Az illatos kézkrém táplálja, puhítja és nyugtatja a kéz bőrét. Nem hagy zsíros érzést a bőrön, gyorsan felszívódik.

Kiszerelés: 75 ml

gabo9205

2015. április 14.

Ragacsos pár perccel a felkenése után. Az illata jó, de nem ájultam el a krémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

babackaa

2014. május 3.

Imadooooom! Mindent szeretek ami epres de ez valami isteni jo :) ultracuki csomagolas,jo hidratalas,fini illat :))) alig varom mar ujra rendelhessem :) olyan ritkan van a katalogusba :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

barbigirl21

2014. március 12.

Borzasztóan érzékeny a bőr a kézfejemen, gyorsan kiszárad. Első pár használat alkalmával nagyon jól hidratálta a kezem, később azonban mintha csökkent volna a hatása. A semminél többet ér, és jó illatú, de nem venném meg még egyszer :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Oraculum

2014. március 12.

Nagyon mű és irritáló, a csomagolása aranyos, a textúrája vizes,Én kiütéses lettem tőle ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

vvcs

2014. március 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Igaz, hogy kicsit mű az illata, de nekem még ez is tetszik benne plusz, hogy a bőrömet is jól hidratálja. A csomagolása pedig imádnivaló!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

lovelygirl

2014. január 4.

Az illata émelyítő, a csomagolása szép. A száraz bőrt nem igazán hidratálja. :/ 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Xanacska

2014. január 3.

Ebben a lanyha téli időben jól hidratál, az illata számomra csöppecskét mű, de nem tolakodó. Gyorsan beszívódik és puha marad a kacsó több órán át. :)
Ha az ember lánya nem Szibériában lakik, akkor ez a krém kellemes meglepetést okoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

foxgirl

2013. november 23.

Amikor megláttam a katalógusban nagyon megörültem neki, imádom az eper illatú krémeket. Használat közben csalódnom kellett: nagyon "mű" az illata, a kézfejem bőrét egyáltalán nem hidratálja. A csomagolás viszont tetszik a matt felülete miatt. Elhasználtam, de többet nem fogok ilyet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

csutka.n

2013. június 20.

csak az illata miatt vettem meg, ami iszonyatjó, de annyira nem hidratál..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

csak az illata miatt vettem meg, ami iszonyatjó, de annyira nem hidratál..

oszibarack

2013. április 24.

A hidratáló hatása egész jó, de émelyítő műeper illata van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

A hidratáló hatása egész jó, de émelyítő műeper illata van...

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.