Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zonga, Módosítva: 2020. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden tisztító, revitalizáló kéztisztító és tusfürdő egyben. Stimuláló hatású orris-kivonatból  (írisz) nyert esszenciális olajjal és nyugatató zsályával. Hidratáló formulája lágy, krémes habot képez, hidratálttá teszi a bőrt.

zonga

2020. július 10.

Csak tusoláshoz használom. Nagyon kellemes illata van, jó az állaga. Valóban van némi luxus érzete (az ára is erre utal, amit eléggé sokallok.) Eddig párszor használtam, jó érzés volt. Tetszik a pumpás kiszerelés, így könnyű használni, nem ömlik túl sok, nem folyik mellé.... Szóval nem rossz, de az ára akkor is túlzás, annyira azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 10.