Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 29.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Friss, virágos illatú folyékony szappan természetes esszenciális olajokkal, amelyek hidratálják és pazar jázmin- és narancsvirág-illatba burkolják a bőrt. Luxus hidratáló formulája ideális száraz bőrre. Gyengéden tisztítja a bőrt, mindennapi használatra alkalmas. Bőrgyógyászok által tesztelt.

karaibrahimgil

2018. június 26.

A kedvenc folyékony szappanom. :-) Annyira egyedi, finom illata van, nem szárít, és kellemes a csomagolása is. Egyedül az árát sokallom kicsit. Sajnos nem látom már egy ideje, és hiányzik... Kipróbáltam két másik verziót is, ami még kapható: a citrusosnak légfrissítőre emlékeztet az illata, a fügés-jázminos meg... pff, a fügés parfümök rajongójaként talán jobb, ha nem minősítem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

nyuszo

2018. május 18.

Finom illatú, csodás megjelenésű luxus termék... Jól tisztít, kiadós, éke a fürdőszobának! Fügés és citromverbénás testvéreit is kipróbáltam, és nem csalódtam bennük!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

zdoreebaba

2017. október 22.

Ez aztán minőség! Kicsit zavart helyzetbe kerültem amikor a tiszta kék fürdőszobába kiraktam, nem illett abba a környezetbe. Egy idő után megszoktam és túltettem magam a dolgon. Mégsem cserélhetem le a fürdőszobámat egy folyékony szappan miatt?! Az illata elegáns jázminos narancsvirágos és ez jól felismerhető. Nem tehetek róla, de a használatakor mindig az elit szállodák jutnak az eszembe. Nem habzik túlságosan, épp kellemes és az illatát elég sokáig érezni lehet. Nem szárítja a bőrt, végzi a dolgát. Egy dologgal van bajom és az az ára. Kicsit túlzásnak tartom még leértékelve is, épp ezért nehéz az értékesítése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

AnnamariaUrban

2017. április 2.

Nagyon finom az illata, sokáig érződik a kézmosás után, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

Nagyon finom az illata, sokáig érződik a kézmosás után, nagyon megszerettem.

dorikatapal00

2017. január 29.

Finom illata van, és abszolút elvégzi a dolgát, szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Finom illata van, és abszolút elvégzi a dolgát, szeretem.

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.