Oriflame

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. április 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Gyengéden tisztító szappan kellemes illattal, formulájában természetes bergamottolajjal és bodzavirág-kivonattal. Frissíti és védi a bőrt. Krémes, luxus textúrája hidratáló hatású. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-semleges.

lakeresztes

2020. július 12.

Valóban átlagoska volt, nem túl tartós, nem túlzottan habzó, de azért egy próbát megért, mivel akciósan vettem anno. Nekem egyébként a testálolója sem jött be sajnos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

aranypáva

2019. szeptember 2.

Ennél a terméknél kicsit többet vártam. Illatra és krémességre is.
Igazság szerint a bergamott miatt vettem meg, hátha. Többet nem fogom venni, mert kizárólag a parfüm miatt nem éri meg az árát, akciósan sem. Teljesen átlagos szappan, se nem árt, se nem használ, de többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Ennél a terméknél kicsit többet vártam. Illatra és krémességre is.

Hidratálók: Glycerin, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.