Oriflame

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Revitalizáló szappan, amelynek formulája stimuláló orris-kivonatból nyert esszenciális olajat és nyugtató zsályát tartalmaz. Lágy habot képez, frissíti, tisztítja és puhává teszi a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zdoreebaba

2020. december 28.

Mutatós, minőségi szappan. Tetszik a tömb formája és a kézreálló kiszerelése. Az illata ismét az Essense&Co. márkától megszokott különlegesség. A zsálya tán egy kicsit elmozdítja gyógynövényes irányba, de ezzel nincs gond. Jól habzik, lágy illatú, ami lehetne egy fokkal tartósabb. Ajándékötletnek is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

radioaktiva

2020. november 16.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, több illatát próbáltam. Ez a szappan egy korrekt kis darab, nem szárítja a bőröm, de az illata nem tartós sajnos. Ezért, és az ára miatt vonok le csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 16.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.