Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orimaniac, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arctisztító eltávolítja a szennyeződéseket, táplálja és hidratálja a bőrt. Gyengéd, szappanmentes formulája multivitamin-komplexet tartalmaz. Minden bőrtípusra ideális. Használhatja a smink eltávolítására is.

Kiszerelés: 150 ml

Ár: 649 Ft , Eladó: Rainbowgirl14
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta+postaköltség
T.Kiara

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 23.

Borzalmas ez az arclemosó! Nem tisztít, csíp, kipirosítja és kiszárítja az arcbőrömet. Azt írja "Habosítsa fel, majd öblítse le.", miközben lehetetlen felhabosítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

bellabloom

2016. május 17.

Egyértelműen nem komoly bőrproblémákkal küzdő egyénekre szabott és tény, hogy az extra sminket sem távolítja el, de esti arctisztításhoz, zuhanyzás után tökéletes az arcbőr frissítése, hidratálása szemponjából. Nálam babapopsi hatást produkál, a bőröm és én is kölcsönösen szeretjük. Igen kiadós is. (Ötöst nem kap, mert nem csodaszer, léteznek sokkal jobban teljesítő termékek is hasonló címszavak alatt.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

enikoo97

2016. május 2.

Igazából nem is rossz.Olyan 5/4re tudnám pontozni.Nekem kellemes érzetet hagy az arcomon,általában este de néha reggel is használom smink előtt.Tök jó puha lesz tőle a bőröm.Azt hogy mennyire tisztit nem tudnám megmondani,szerintem ha valaki csak ezt a terméket használja önmagában és nagyon problémás a bőre akkor nem sokat segít.Ha csak néha van egy-két pattanása akkor simán elmegy, vagy ha mellette más terméket is használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

dorci1994

2016. január 24.

Amíg nem ismertem a Garnier micellás vizét, mindig ezzel töröltem át az arcom arcmosás után. Szépen lehozta a bb krém maradványát. Aztán kicsit elfelejtettem. Most télen mivel szárazabb a bőröm, gondoltam előveszem, mert emlékeztem rá, hogy egy kicsit hidratál is. Ma este miután Balea micellás vízzel áttöröltem az arcom, ez következett. Bizony még ez is hozott le sminket. Nekem nem irritálja a bőrömet, nem pattogzok ki tőle. Nem kell tőle nagyon sokat várni, de ár-érték arányban szerintem nagyon szuper, tisztít, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

zdoreebaba

2015. december 18.

Pontosan ez az a Oriflame arctisztító, amit életem végégi szívesen használnék. Eddig egyszer sikerült megkaparintanom és nagyon bevált. Komplett házi arckezelések bekezdéseként alkalmaztam. Ez nálam úgy néz ki, hogy kecsesen bevonulok a fürdőszobámba, előkészítem a használandó kencéket. Első lépésként jó alaposan megtisztítom a kezeimet, majd meleg, majdnem forró vízzel lemosom az arcomat. Utána használom ezt az arctisztítót egy kis kefe segítségével. Nagyon szépen megtisztítja az arcomat, nem pattogtam ki tőle, az illata pedig a téli időszakra emlékeztet. Az állaga sűrű, krémes, tejes hatású, kimondottan a kimerült, fáradt, száraz bőr ápolására alkalmas. Egyetlen negatívumot tudok leírni: Az utolsó használatok alakalmával leesett a kis feje és nagyon kacifántos volt használnom nélküle. Viszont a hatásába nem csalódtam. Ha látok katalógusban újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 18.

KEAnna

2015. november 12.

Az illata finom és ez benne az összes pozitívum :( Az állaga nagyon folyós, amit tovább ront a kupakon állás, kész hadművelet használni,hogy ne kenjek vele össze semmit. Tényleg nem habosítható , de ez a legkevesebb. Kb 1 percig finom puhának érezhető a bőr, aztán pirosodik, viszket , csíp... :( Nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 12.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Vegyes érzelmek. Azt írja a termék, hogy habosítani kellene, de egyáltalán nem lehet. Sajnos, mint zsíros bőrűnek, ez sem hozott pozitív változást, de nem is vágta tönkre jobban a bőrömet. Pozitívum viszont, hogy a sminket remekül leszedi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

ct

2013. november 22.

Kb. 1 évvel ezelőtt kaptam ajándékba és most, amikor nemrég elkezdtem használni kicsit meglepődtem. A tubusára konkrétan az van írva, hogy habosítsa fel, majd öblítse le. Na, én ennek megfelelően jártam el, hát ezt kenni sem nagyon lehetett a krémes állaga miatt, habzani meg pláne nem habzott.Aztán itt megnéztem, hogy nem is így kell használni, bár, akkor nem értem, hogy miért ez van ráírva használati utasításként. Vattapamacsra kiöntve áttörlöm az arcom, leszed mindent, a sminket is. Nagyon finom illata van és nem szárítja a bőrömet sem, finom, puha lesz tőle. Nálam teljesen jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

Orimaniac

2013. április 30.

Nekem nem igazán jött be. A kupakját egyenesen rühellem hogy tekerős. Alapjában véve jól eltávolítja a szennyeződéseket a bőrről, a sminket is gyönyörűen leszedi, de valamiért nekem csípi a bőröm, igaz nem mindig (10 alkalomból 1x) de akkor is.
Ja, és annak ellenére hogy azt írták rá, hogy ez egy habzó arclemosó, senki ne keresse benne a habot, mert az nincs neki:) vattakorongra kell tenni, és áttörölni vele az arcot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Judiit

2013. március 30.

Valóban gyengéden eltávolítja a sminket. Nekem az illata, ami nem tetszik. A rószaszín nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2